// پنجشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲

مزایای پیش خرید Gears of War 4 مشخص شد

کوالیشن، استودیو سازنده Gears of War 4، مزایای پیش خرید کردن بازی Gears of War 4 را اعلام کرده که شامل یک باندل از شخصیت‌های بازی است. با زومجی همراه باشید.

هرچقدر به تاریخ عرضه بازی‌های مختلف نزدیک می‌شویم، اخبار حول آن‌ها بیشتر می‌شود. مخصوصا بازی Gears of War 4 که اخیرا اخبار جدید و بسیاری از این بازی منتشر شده است. امروز طی یک خبر استودیو کوالیشن اعلام کرد که پیش خرید کنندگان این بازی از یک باندل الیت بنام The Brothers to the End برخوردار خواهند شد. همچنین مهم نیست که شما این بازی را برای ویندوز ۱۰ خریداری می‌کنید یا ایکس‌باکس وان، این باندل برای پیش خرید هر دو نسخه در نظر گرفته شده است.

در ابتدا قرار بود که نسخه‌های پیشین سری Gears of War برای پیش خرید کنندگان در نظر گرفته شود ولی حال سه شخصیت جدید نیز برای پیش خرید کنندگان در نظر گرفته شده است. در زیر می‌توانید با این سه شخصیت‌ آشنا شوید.

  • Tomorrow Anya: این اسم برگرفته از جمله معروف وی به مارکوس فینیکس پس پایان یافتن جنگ با لوکاست‌ها است که اشاره به آینده‌ای بدون جنگ و خون ریزی دارد. از نظر شکل و ظاهر وی مثل تبلیغ تلویزیونی Gears of War 4 است که برای اولین بار وی را به عنوان مادر جی.دی فینیکس شناختیم.
  • Old Man Marcus: ظاهر پیر شده مارکوس فینیکس بزرگ که در نمایش E3 2016 بازی Gears of War 4 با آن روبرو شدیم. حال ۲۵ سال از وقایع نسخه قبلی بازی گذشته و ظاهرا مارکوس فینیکس نیز عوض شده است. وی به جای لباس و تجهیزات COGها، از پوشش مردمان عادی استفاده می‌کند.
  • Zombie Dom: حال که دیگر خبری از آن دومینیک سانتیاگو فداکار نیست، بهتر است از ظاهر وی را با کمی تغییر در بازی ببینیم. این بار دام با پوشش زامبی‌ها در بازی حضور خواهد داشت.

همچنین علاوه بر تمام این مزیت‌ها، پوشش طلایی برای دو اسلحه Gnasher و Lancer در نظر گرفته شده که تمامی شخصیت‌ها می‌توانند از آن‌ استفاده کنند.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه (۱۱ اکتبر میلادی) برای ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده