// سه شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۹

فروش خوب بازی Dark Souls 3 سطح انتظارات مالی باندای نامکو را بالا برده است

باندای نامکو(Bandai Namco) در جدیدترین گزارش مالی پیش بینی‌هایش در خصوص فروش خالص و درآمد عملیاتی را به خاطر عملکرد خوب Dark Souls 3 افزایش داده است. با زومجی همراه باشید.

به نظر می‌رسد که بازی Dark Souls 3 تجارت باندای نامکو را به پیش می‌برد. این شرکت در جدیدترین گزارش مالی خودش گفته که فروش این سری اکشن نقش آفرینی (Action RPG) «مطلوب» بوده و یکی از دلایل افزایش سطح انتظارات این شرکت نسبت به نتایج مالی سه ماهه دوم سال مالی‌اش بوده است.

آنها پیش از این فروش خالص ۲۷۵ میلیارد ینی و درآمد عملیاتی ۲۳/۵ میلیارد ینی را پیش بینی کرده بودند. اما اکنون این ارقام به ترتیب به ۲۹۰ و ۳۲ میلیارد ین افزایش یافته‌اند.

این شرکت در ماه می اعلام کرد که ۳ میلیون نسخه از Dark Souls 3 را در سطح جهان پخش کرده است که باعث شده فروش کلی این سری به ۱۳ میلیون نسخه برسد. طبق آمار قبلی که در ماه ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شده بود فروش کلی سری ۸ میلیون نسخه بوده است.

Dark Souls 3 در ماه آوریل به عنوان بازی شماره یک لیست فروش انگلستان عرضه شد و فروشش در هفته‌ی اول عرضه‌اش نسبت به Dark Souls 2، بازی قبلی سری که نتوانسته بود جایگاه اول فروش در زمان عرضه‌اش را به دست آورد، ۶۱ درصد بیشتر بود. این بازی همچنین پرفروش‌ترین بازی انگلستان در ماه آوریل لقب گرفت و جایگاه اول گفتگو در بین کاربران یوتیوب را نیز از آن خود کرد.

بازی Dark Souls 3‌ هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قابل تهیه است.


منبع MCV UK

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده