نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲

کپکام تصویری از آیتم‌های درمانی Resident Evil 7 منتشر کرد

کپکام تصویری از آیتم‌های درمانی بازی Residnet Evil 7 منتشر کرده که در بین آن‌ها گیاهان سبز رنگ خاطره‌انگیز سری ایول هم دیده می‌شوند. با زومجی همراه باشید.

با اینکه Resident Evil 7 در برخی از زمینه‌ها تفاوت‌های زیادی نسبت به نسخه‌های پیشین سری کرده و مثلا زاویه دوربین از سوم‌شخص به اول‌شخص تبدیل شده، ولی Capcom، سازنده بازی، قول داده که با این نسخه سری رزیدنت ایول را به اصل خود بر‌می‌گرداند. در این راستا، شاهد حضور یک سری از مهم‌ترین المان‌های سری در این نسخه هم خواهیم بود که می‌توانند تاثیر بسزایی در تبدل شدن بازی به یک Resident Evil واقعی ایفا کنند.

اگر از طرفداران قدیمی این سری باشید، قطعا گیاهان دارویی سبز رنگ را به یاد دارید که از همان نسخه اول در بازی حضور داشتند؛ گیاهانی که می‌شود از آن‌ها به عنوان دارو استفاده کرد یا اینکه با ترکیب آن‌ها با دیگر نوع گیاه‌ها، نمونه‌های تاثیر‌گذار‌ترین ساخت. این آیتم‌ها از جمله نوستالژیک‌ترین آیتم‌های سری ایول هستند و خبر خوب برای طرفداران اینکه کپکام اخیرا اعلام کرده این گیاهان در Resident Evil 7 هم وجود خواهند داشت.

Capcom ایمیلی به «سفیران رزیدنت ایول» (افرادی که زودتر اخبار مرتبط با بازی را دریافت می‌کنند) ارسال و آیتم‌های احیای سلامتی را در تصویری به آن‌ها نشان داده است:

Resident Evil 7

نکته جالب در مورد این تصویر این است که یک سکه هم در بین آیتم‌های احیای سلامتی بازی دیده می‌شود و هنوز مشخص نیست این مورد چه ربطی به احیای سلامتی داشته باشد. در متن بالای تصویر آمده است:

در تصویر می‌توانید آیتم‌های احیای سلامتی بازی را مشاهده کنید! صبر کنید.... سکه اینجا چکار می‌کند؟

فعلا دو تئوری در مورد این سکه مطرح شده است؛ اول اینکه ممکن است سکه نقش پول را در بازی ایفا کند و بتوانید از فروشنده‌های داخل بازی آیتم‌های درمانی خریداری کنید یا اینکه ممکن است از سکه برای ذخیره کردن بازی استفاده شود. باید منتظر ماند و دید که کپکام چه اطلاعاتی در این مورد ارائه خواهد کرد. بازی Resident Evil 7 در تاریخ ۵ بهمن برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی عرضه خواهد شد.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده