// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸

محتویات نسخه کالکتور اختصاصی فروشگاه آمازون بازی Battlefield 1 اعلام شد

به واسطه همکاری کمپانی الکترونیک آرتز و فروشگاه آمازون، نسخه کالکتور ویژه‌ای از بازی موردانتظار Battlefield 1 بر روی این فروشگاه قرار گرفت. با زومجی همراه باشید.

مدتی قبل بازی Battlefield 1، به عنوان چهاردهمین بازی مجموعه Battlefield و اولین محصول کمپانی الکترونیک آرتز پس از Wings of Glory (محصول سال ۱۹۹۴) که در دوران جنگ جهانی اول جریان دارد، معرفی شد. بنا به رسم عرضه نسخه‌های مختلف از یک بازی طراز اول (AAA)، بازی Battlefield 1 نیز در نسخه‌های متعدد با آیتم‌های مختلف به فروش خواهد رسید. با این حال این بازی دارای یک نسخه کالکتور اختصاصی فروشگاه آمازون نیز خواهد بود که قیمت نسبتا بالایی را به خود اختصاص داده است.

اولین نکته‌ای که در مورد نسخه کالکتور اختصاصی فروشگاه آمازون بازی Battlefield 1 به چشم می‌آید، عدم وجود بازی در این نسخه ۱۳۰ دلاری (۱۰۴ دلار برای اعضای سرویس آمازون پرایم) است. با خرید این نسخه آیتم‌هایی از جمله مجسمه ۱۴ اینچی (۳۵٫۵۶ سانتی‌متر)، قاب فلزی، پوستر پارچه‌ای، یک نشان و یک محفظه مخصوص کبوتر‌های نامه‌بر که کدهای مربوط به بسته‌های الحاقی در آن قرار داده شده، در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین با پرداخت ۶۰ دلار بیشتر (۲۲ دلار برای اعضای سرویس آمازون پرایم)، نسخه فیزیکی بازی Battlefield 1 را دریافت کنید. تصویر محتویات نسخه کالکتور اختصاصی فروشگاه آمازون را در زیر مشاهده می‌کنید:

Battlefield 1 Collector Amazon Exclusive

شاید تصور کنید خرید این نسخه که بازی بتلفیلد 1 در آن وجود ندارد، اشتباه محض باشد. اما بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند که این بازی را به صورت دیجیتالی یا از خرده‌ فروشی‌هایی که با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسانند، خریداری کنند. در این صورت می‌توانند با پرداخت هزینه کمتری هم از تجربه Battlefield 1 لذت برده و هم آیتم‌های نسخه کالکتور اختصاصی فروشگاه آمازون را در اختیار داشته باشند. فروشگاه آمازون برای کسانی که علاقه‌مند به پرداخت هزینه بیشتری هستند، نسخه گران‌تری نیز پیش‌بینی کرده که علاوه بر آیتم‌های نسخه ۱۹۰ دلاری، دارای چندین بسته الحاقی شامل سلاح‌ها و وسایل نقلیه شخصی‌سازی شده و پنج بتل‌پک (Battlepack) بوده و با قیمت ۲۲۰ دلار (۱۷۶ دلار برای اعضای سرویس آمازون پرایم) به فروش می‌رسد.

بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد. اعضای سرویس‌های EA Access و Origin Access و خریداران نسخه دیلاکس می‌توانند سه روز زودتر بازی را تجربه کنند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده