// جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۱

بلیزارد احتمالا بزودی بازی StarCraft HD را معرفی خواهد کرد

به گزارش یک وب‌سایت کره‌ای، کمپانی بلیزارد به‌زودی بازی StarCraft HD را معرفی خواهد کرد. با زومجی همراه باشید.

یک وب‌سایت کره‌ای با نام iNews24 اخیرا خبر بسیار خوبی را برای طرفداران سری بازی‌های «استارکرفت» منتشر کرده است؛ به گزارش این سایت، بلیزارد در ماه سپتامبر (شهریور) بازی StarCraft HD را معرفی خواهد کرد. این بازی نسخه‌ی بهبود‌یافته‌ی StarCraft خواهد بود که در سال ۱۹۹۸ عرضه شده است. نسخه‌ی HD بازی همان گیم‌پلی تحسین‌شده‌ی استارکرفت را با گرافیک ارتقا‌یافته و رابط‌کاربری کاملا جدید ارائه خواهد کرد.

پس از انتشار این خبر، سایت کوتاکو اعلام کرد که بلیزارد ممکن است در جریان رقابت‌های قهرمانی جهانِ بازی StarCraft 2 از StarCraft HD رونمایی کند. این رقابت‌ها در تاریخ ۱۰ الی ۱۱ سپتامبر (۲۰ و ۲۱ شهریور) در مکزیکو سیتی برگزار می‌شود. همچنین بنا به گزارش iNews24، در جریان رویداد بلیز‌کان که در ماه نوامبر (آبان) برگزار خواهد شد، قرار است جزییات بیشتری از بازی ارائه شود.

با اینکه بیش از ۱۸ سال از عرضه‌ی StarCraft می‌گذرد، ولی این بازی همچنان طرفداران زیادی، مخصوصا در کشور کره، دارد؛ به‌طوری که هنوز هم افراد زیادی در این کشور آسیایی ساعت‌ها مشغول بازی کردن این بازی استراتژی در گیم‌نت‌ها می‌شوند و معمولا نام StarCraft در بین ۱۰ بازی محبوب گیمر‌های کره‌ای دیده می‌شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا دوست دارید StarCraft HD معرفی شود؟


منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده