// جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲

تصاویر زیبایی از بازی Dishonored 2 در QuakeCon 2016 منتشر شدند

در حاشیه نمایشگاه QuakeCon امسال، بتسدا تصاویر جدیدی از بازی محبوب Dishonored 2 را منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

کمپانی بتسدا و آرکین استودیوز تصاویر جدید و زیبایی از بازی Dishonored 2 در حاشیه نمایشگاه QuakeCon 2016 منتشر کرده‌اند. بخشی از این تصاویر از گیم پلی بازی و بخشی دیگر تصاویر مفهومی آن است که بخش‌هایی از محیط‌ها، دشمنان و شخصیت‌های حاضر در بازی را نشان می‌دهند. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر زیبا و فوق العاده را مشاهده کنید:

در حاشیه کنفرانس بتسدا در E3 2016، شاهد نمایش ۷ دقیقه از گیم‌پلی بازی Dishonored 2 و معرفی شدن نسخه‌ی کالکتور آن آن بودیم، همچنین پس از آن تصاویر جدید و زیبایی از بازی توسط بتسدا منتشر شد. بتسدا جزییات حالت Flash and Steel بازی Dishonored 2 را اعلام کرده که در آن با شخصیت امیلی کالدوین و بدون هیچ قدرت ماورالطبیعه بازی خواهید کرد. چندی پیش هاروی اسمیث، کارگردان بازی Dishonored 2، با انتشار پستی در وبلاگ بتسدا، تفاوت‌های دو شخصیت اصلی بازی یعنی امیلی کالدوین و کروو آتانو را توضیح داد.

بازی Dishonored 2 در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) امسال برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین کسانی که نسخه فیزیکی، دیجیتالی یا کالکتور این بازی را پیش خرید کنند، کد دیجیتالی نسخه بهبود‌یافته قسمت اول بازی یعنی Dishonored: Definitive Edition را دریافت خواهند کرد.


منبع Gematsu

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده