// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

توضیحات فیل اسپنسر در مورد برنامه‌های آینده ایکس باکس

فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس‌باکس مایکروسافت،‌ در حساب توئیتر خود و در جواب کاربران از اهداف آینده ایکس‌باکس و برنامه‌های آن حرف زد. با زومجی همراه باشید.

فیل اسپنسر اخیرا طی یک سری توییت از آینده ایکس‌باکس، نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶ و بازی Phantom Dust سخن گفته است. هچنین بنظر می‌رسد پای یک رویداد ویژه و مخصوص برای مایکروسافت و ایکس‌باکس در میان است.

در ابتدا اسپنسر از حضور نداشتن مایکروسافت و ایکس‌باکس در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶ ابراز ناراحتی کرد. همچنین وی اعلام کرد که علی‌رغم حضور آرون گرینبرگ، مدیر بخش بازاریابی و فروش ایکس‌باکس در این رویداد، هیچ نشست مطبوعاتی انجام نمی‌شود. اسپنسر در این باره می‌گوید:

متاسفانه من در گیمزکام ۲۰۱۶ حضور نخواهم داشت ولی قطعا آرون گرینبرگ در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. همچنین برنامه‌های ویژه‌ای برای پاییز در نظر گرفته‌ایم که فقط دنبال زمان دقیق آن هستیم.

در ادامه فیل اسپنسر به این نکته اشاره کرد که آن‌ها بدنبال یک رویداد نظیر رویداد PlayStation Exprience برای مایکروسافت هستند و احتمال برگزاری آن در ماه پاییز زیاد است. وی در جواب یکی از دنبال کننده‌ خود در این باره می‌گوید:

بله ما به دنبال یک رویداد نظیر X09 سال گذشته هستیم که در اروپا برگزار شد.

زمانی که بحث با هواداران به سراغ بازی‌های آینده رسید، اسپنسر اعلام کرد که بازی Phantom Dust پیشرفت‌های زیادی داشته و به هیچ وجه مثل نسخه بازسازی این بازی در سال گذشته لغو نخواهد شد. همچنین احتمالا برنامه تلویزیونی Halo در سال ۲۰۱۷ میلادی پخش خواهد شد.

واقعا ناراحت کننده است که در گیمزکام ۲۰۱۶ شاهد حضور مایکروسافت و سونی نیستیم. همچنین بسیار خوشحال کننده است که می‌بینیم مایکروسافت تا قبل از تعطیلات قصد دارد کاربران و هواداران خود را در فصل پاییز شگفت زده کند. شاید این اتفاق در رویداد VGX رخ دهد یا اینکه مایکروسافت رویداد مختص به خود و ایکس‌باکس را برگزار کند.

نظر شما کاربران در این باره چیست؟ آیا موفق با یک رویداد ویژه برای مایکروسافت ایکس‌باکس هستید؟


منبع Gamepur

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده