// جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲

Call of Duty: Black Ops 3 پرفروش ترین بازی نسل هشتم تا به امروز است

طبق آمار ارائه شده از جانب گروه NPD، بازی Call of Duty: Black Ops 3 پرفروش‌ترین بازی نسل هشتمی تا به امروز است. با زومجی همراه باشید.

طبق اخبار منتشر شده از سوی اکتیویژن، ناشر سری Call of Duty، و با توجه به آمار گروه آمارگیری NPD و چارت Gfk، بازی Call of Duty: Black Ops III که در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد، توانسته است پرفروش‌ترین بازی نسل هشتم تا به اینجای کار باشد. البته تعجبی ندارد و این خبر همچین باعث شگفتی مخاطبین نمی‌شود. زیرا طبق آمار و ارقام این بازی تا پایان ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی (آبان ۹۴/آذر ۹۴) توانست لقب پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۵ میلادی را از آن خود کند.

در ادامه اکتیویژن به این نکته اشاره کرده که بازی Call of Duty: Black Ops III در بخش فروش از همه نظر بهتر از نسخه قبلی این سری یعنی Call of Duty: Advanced Warfare عمل کرده است. به عبارتی در بخش فروش بازی، فروش محتویات، خرید‌های داخل بازی و فعالیت کاربران، Black Ops III عملکرد بهتری نسبت به Advanced Warfare داشته است. با مقایسه کردن آمار و ارقام نیمه اول سال ۲۰۱۶ میلادی با نیمه اول سال ۲۰۱۵ میلادی، مشخص می‌شود که فروش این بازی بیش از پیش افزایش یافته است. این فروش به قدری است که ناشر این بازی اعلام کرده که مجموع خریدهای داخل بازی هر شخص در Black Ops III دوبرابر نسخه پیشین خود بوده است.

حال باید منتظر Call of Duty: Infinite Warfare ماند. بازی که با ادعای زیاد در آبان ماه عرضه می‌شود و قصد دارد بار دیگر این سری محبوب را از نظر داستانی احیا کند.

نظر شما کاربران زومجی چیست؟ تا چه حد به اکتیویژن و بازی Call of Duty: Infinite Warfare اعتماد دارید؟


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده