// چهار شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳

مسابقات The International 6 بازی Dota 2: تیم های EHOME و Escape راهی مرحله گروهی شدند

در روز آغازین مسابقات The International 6 بازی Dota 2 برندگان جدول Wild Card راهی مرحله گروهی شدند و دو نماینده آمریکا و آسیای شرقی از دور رقابت‌ها کنار رفتند. با زومجی همراه باشید.

اولین روز مسابقات The International 6 بازی دوتا 2 مختص جدول Wild Card بود تا دو تیم باقی‌مانده برای صعود به مرحله اصلی مشخص شوند. در ابتدا Escape Gaming به مصاف Complexity رفت و توانست این تیم را با نتیجه 2-1 شکست دهد. در سوی دیگر جدول EHOME تیم Execration را از پیش رو برداشت. در ادامه دو تیم برنده دیدارهای قبلی با هم رقابت کردند که نماینده چینی (EHOME) با شکست ۲-۰ حریف خود به مرحله گروهی صعود کرد. در قسمت بازنده‌ها نیز در عین ناباوری Execration با نتیجه قاطع ۲-۰ Comlexity را برد تا نماینده آمریکا از دور رقابت کنار برود. اما در بازی حساس بین تیم‌های Execration و Ecaspe Gaming تیم اروپایی با پیروزی در دو دیدار پیاپی جواز حضور در مرحله گروهی را به دست آورد تا بدین ترتیب از امروز و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران رقابت‌های مرحله گروهی کار خود را آغاز کنند. جدول مرحله Wild Card را ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

wild card bracket ti6 dota 2 zoomg

از امروز به مدت سه روز شاهد دیدارهای مرحله گروهی خواهیم بود و هر تیم یک بار با تیم‌های دیگر مسابقه خواهد داد. زمان بازی‌های روز اول مرحله گروهی به شرح زیر است:

ساعت 20:30 به وقت تهران:

Wings Gaming  VS  EG

TnC Gaming  VS  Alliance

OG  VS  LGD Gaming

Escape Gaming  VS  Na'Vi

ساعت 22:30 به وقت تهران :

LGD GAMING VS Escape Gaming

OG VS Alliance

TnC Gaming VS Wings Gaming

Na'Vi VS EG

ساعت 00:30 به وقت تهران:

OG VS EG

LGD GAMING  VS  Alliance

Wings Gaming VS Escape Gaming

Navi  VS TnC Gaming

ساعت 02:30 به وقت تهران:

Team Secret  VS VG.R

Fnatic  VS  EHOME

MVP  VS Digital Chaos

Team Liquid  VS  NewBee


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده