// چهار شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲

تماشا کنید: Lucioball، حالت جدید بازی Overwatch به سبک فوتبال

بلیزارد با انتشار یک ویدیو با حال هوای المپیک ریو از رویداد کوتاه مدت بازی های تابستانی Overwatch رونمایی کرد. این رویداد در کنار آیتم‌های مختلف یک حالت جدید با نام Lúcioball را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

تنها ۲ روز مانده به آغاز رسمی المپیک ریو، شرکت Blizzard با پخش یک تریلر زیبا از آغاز رویدادی با حال هوای این بازی‌های بین‌المللی در Overwatch خبر داده است. ظاهرا رویداد بازی‌های تابستانی (Summer Games) تنها به مجموعه‌ای از آیتم‌ها مانند اسکین، اسپری و علامت‌ها با ظاهری الهام گرفته از نماد المپیک امسال ختم نمی‌شود. توسعه‌دهندگان همچنین اقدام به افزودن حالت جدیدی با نام Lúcioball کرده‌اند که به واسطه آن بازیکنان قادر به انجام بازی سه در مقابل سه با گیم‌پلی مشابه فوتبال در Overwatch هستند.

Overwatch Summer Games event Lucio

لوسیوبال (Lucioball) در نقشه جدیدی تنظیم شده در ریو دو ژانیرو قابل بازی است. آرون کلر (Aaron Keller)، دستیار کارگردان بازی اورواچ در توصیف لوسیوبال، حالت جدید را چرخشی سریع از فوتبال دانست که بازیکنان در آن قادر به پرش،‌ ضربه زدن و حرکت برروی دیوار با Lucio برای زدن گل هستند.

 کلر در وبلاگ پلی‌استیشن گفت:

درک تاثیر توانایی لوسیو برروی توپ، امری کلیدی برای استاد شدن در لوسیوبال است. در این جدال، با جایگزینی حمله اولیه لوسیو با حمله تن به تن، او قادر به مشت زدن به توپ است که برای دریبل و ضربه از بُرد نزدیک مناسب خواهد بود. زمانی که نیاز به پرتاب توپ به سرتاسر نقشه دارید، حمله ثانویه لوسیو با خروج انفجاری از صدا، [پرتاب توپ] را آسان می‌کند.

بازی با شخصیت لوسیو در حالت جدید کمی متفاوت خواهد بود. متفاوت با سایر حالت‌های Overwatch، توانایی افزایش سرعت لوسیو تنها برروی خود او و نه برروی تمام تیم تاثیر می‌گذارد. کلر همچنین در توصیف حمله اولتیمیت لوسیو گفت که توانایی Sound Barrier، قادر به کشیدن توپ به سمت این شخصیت است.

رویداد بازی‌های تابستانی Overwatch همچنین شامل ۱۰۰ آیتم قابل آزادسازی و جمع‌آوری است. هر لوت باکس (Loot Box) باز شده تا تاریخ ۲۲ آگوست (۱ شهریور)، حداقل یک آیتم بازی‌های تابستانی را در خود جای خواهد داد. شخصیت‌های دیگر مانند گِنجی و تریسر نیز هر یک با ظاهری جدید در حالت لوسیوبال در دسترس قرار خواهند داشت.

طبق وعده بلیزارد رویدادهای فصلی بیشتری مشابه با بروزرسانی تابستان با عنوان Summer Games به بازی Overwatch می‌آید. در ادامه شما را به تماشا و دانلود ویدیوی رونمایی از بازی‌های تابستانی Overwatch دعوت می‌کنم:

|


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده