نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۹

بسته الحاقی China Rising بازی Battlefield 4 به صورت رایگان برای ایکس باکس وان عرضه شد

کمپانی الکترونیک آرتز  و استودیو دایس، بسته الحاقی China Rising بازی Battlefield 4 را به صورت رایگان در اختیار اعضای گلد ایکس‌باکس لایو قرار داده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

در اردیبهشت سال جاری بود که کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرد که به مناسبت معرفی بازی Battlefield 1، در بازه‌های زمانی مختلف بسته‌های الحاقی بازی‌های Battlefield 4 و Battlefield: Hardline را به رایگان عرضه خواهد کرد و اکنون DLC دیگری از این مجموعه رایگان شده است. هفته گذشته بسته الحاقی Criminal Activity بازی Battlefield: Hardline رایگان شد، حال الکترونیک آرتز بسته الحاقی China Rising بازی Battlefield 4 را رایگان کرده است و دارندگان این بازی از هم اکنون می‌توانند این بسته الحاقی را به صورت رایگان خریداری و دانلود کنند. پیش از این بسته‌های الحاقی Betrayal ،Robbery و Getaway از بازی Battlefield Hardline و بسته الحاقی Dragon's Teeth و Naval Strike از Battlefield 4 در اختیار دارندگان مجموعه بازی‌های Battlefield قرار گرفته بود.

در حال حاضر، این بسته الحاقی تنها برای اعضای گلد ایکس‌باکس لایو کنسول ایکس‌باکس وان رایگان شده است و تا به این لحظه خبری از انتشار رایگان بسته الحاقی China Rising روی پلی استیشن استور و Origin منتشر نشده است، هرچند اعضای این دو سرویس بزودی می‌توانند این بسته الحاقی را به صورت رایگان دریافت کنند. شاید China Rising بهترین بسته الحاقی بازی Battlefield 4 نباشد، اما قطعا دریافت آن به صورت رایگان جای هیچ بحثی را باقی نمی‌گذارد.

بازی Battlefield 4 در سال ۲۰۱۳ روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3 و رایانه‌های شخصی عرضه شد. جدیدترین نسخه بازی از مجموعه Battlefield، به نام Battlefield 1، در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) امسال بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اتفاقات این بازی برای نخستین‌بار در جنگ جهانی اول رخ می‌دهد.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده