// دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲

سگا در اندیشه بازسازی نسخه‌های قدیمی Yakuza برای پلی استیشن 4 است

پس از موفقیت نسخه بازی سازی شده Yakuza سگا به‌فکر بازسازی سایر نسخه‌های این سری برای پلی‌استیشن 4 افتاده است. البته این مساله هنوز به صورت قطعی تایید نشده است. با زومجی همراه باشید.

بازسازی شدن و ریمستر شدن سری بازی‌های Yakuza مورد جدیدی نیست و قبلا این اتفاق زیاد رخ داده است. در ابتدا اولین نسخه از این سری و دنباله‌اش Yakuza 2 برای پلی‌استیشن 3 و Wii U ریمستر شدند. همچنین در ابتدای سال جاری میلادی، نسخه اول به صورت کامل برای پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 با نام Yakuza: Kiwami بازسازی شد.

در حال حاضر Yakuza 6 جدید‌ترین نسخه‌ای است که حول قهرمان این سری یعنی کازوما کایو عرضه خواهد شد. ولی بنظر می‌رسد قرار است بار دیگر در دنیای یاکوزا قدم برداریم. طی یک لایو استریم، توشیهیرو ناگوشی، تهیه کننده سری Yakuza، اعلام کرده که موفقیت بازسازی Yakuza: Kiwami برای پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 باعث شده تا سگا، سازنده و ناشر سری Yakuza، به فکر بازسازی سایر نسخه‌ها (Yakuza 2، Yakuza 3، Yakuza 4 و Yakuza 5) باشد. این بازی توانسته در ژاپن و آسیا نیم میلیون نسخه فروش کند.

البته این گفته به صورت قطعی تایید نشده است. ولی قطعا برای طرفداران این سری این خبر خوشحال کننده‌ای خواهد بود. از طرفی شخصیت‌های اصلی داستان سری Yakuza در نسخه ششم حضور خواهند داشت. با این حال Yakuza 6 کاملا بر روی داستان کازوما کایو تمرکز کرده و وی تنها شخصیت قابل بازی خواهد بود.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده