// شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳

بروزرسانی های بعدی Pokemon GO به حریم شخصی احترام بیشتری خواهند گذاشت

یکی از اعضای پوکمون کمپانی اعلام کرد که بروزرسانی‌هایی که بازی Pokemon GO در آینده دریافت خواهد کرد، به حریم شخصی افراد و مکان‌ها احترام بیشتری خواهد گذاشت. با زومجی همراه باشید.

بازی موبایل Pokemon GO چند هفته‌ای است که عرضه خود را آغاز کرده است و در همین مدت کم، توانسته به یکی از پدید‌ه‌های چند سال اخیر صنعت سرگرمی تبدیل شود. این بازی باعث شده که بسیاری از مکان‌هایی که به عنوان PokeGym یا PokeStop در نقشه مشخص شده‌اند، با ازدحام جمعیت روبه‌رو شوند و بسیاری از صاحبان این مکان‌ها، درخواست دارند که به عنوان مکانی برای بازی پوکمون گو شناخته نشوند. 

حال جی‌سی اسمیت، یکی از اعضای پوکمون کمپانی، در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت لوس‌آنجلس تایمز انجام داده، اعلام کرده که آنها در حال کار برروی ویژگی‌های جدیدی هستند که نظر طرفداران را جلب خواهد کرد و در عین حال به مکان‌های خصوصی که بازی Pokemon GO باعث به هم ریختگی آرامش آنها شده، احترام خواهد گذاشت. در حال حاضر در بازی گزینه‌ای وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن درخواست بدهید که مکانی در نقشه از PokeGym یا PokeStop به یک مکان معمولی تبدیل شود اما با این حال این درخواست برای تایید مدتی زمان نیاز دارد. اسمیت در این‌باره گفت:

هنگامی که محصولی به شدت با اقبال عمومی روبه‌رو شود، ما باید راهی پیدا کنیم که مطمئن شویم همه از آن به صورت ایمن استفاده می‌کنند و در ضمن باید مطمئن شویم که به حریم خصوصی افراد نیز تجاوز نکنیم. دو هفته از زمان عرضه بازی Pokemon GO می‌گذرد و توجهات به این بازی بسیار زیاد بوده است و بسیاری از مردم در اقصی‌نقاط جهان در حال تجربه بازی هستند که این مسئله کار را برای ما دشوار می‌کند زیرا ما باید تمامی روش‌هایی را که بازی روی دنیا تاثیر می‌گذارد، پیدا کنیم و راه‌حل‌هایی برای آن پیدا و پیاده‌سازی کنیم.

 تا به حال مکان‌های زیادی بوده‌اند که درخواست حذف شدن از روی نقشه داشته‌اند که از جمله معروف‌ترین آنها می‌توان به پارک صلح هیروشیما، قبرستان ملی آرلینگتون و خانه فردی در ماساچوست اشاره کرد. مردی که خانه‌اش در ایالت ماساچوست قرار داشت و به عنوان PokeGym شناخته می‌شد، در این‌باره گفت:

این خیلی مسئله جالبی است و من لحظات جالبی را تجربه کردم اما به نظرم بهتر است که خانه من دیگر یک PokeGym نباشد! اینطور که به نظر می‌رسد، در روبه‌روی خانه مان یک پارک بسیار بزرگ وجود دارد و من فکر می‌کنم توسعه‌دهندگان قصد داشتند آن پارک را تبدیل به PokeGym بکنند. اگر آنها کمی مختصات باشگاه را تغییر بدهند، همه چیز درست خواهد شد. محله ما باشگاه خودش را خواهد داشت و من هم کمی حریم خصوصی خود را بیشتر به دست می‌آورم.

در دو هفته گذشته، بازی Pokemon GO از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است اما این محبوبیت باعث نشده که نینتندو و پوکمون کمپانی برنامه‌های تجاری خود را تغییر دهند. اسمیت در انتهای این مصاحبه افزود:

ما نیازی نمی‌بینیم که همه چیز را به صورت اختصاصی به بازی Pokemon GO ربط دهیم. در آخر، همه شخصیت‌ها در همه محصولات پوکمون، مانند هم هستند. پیکاچوی سریال انیمیشنی ما، پیکاچویی که قرار است در فیلم جدید حضور داشته باشد و پیکاچوی بازی Pokemon GO، همه یکسان هستند. 


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده