// جمعه, ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۲

رابط کاربری بازی‌های Battlefield یکپارچه خواهند شد

طبق اعلام کمپانی الکترونیک آرتز، تابستان امسال رابط کاربری سه بازی از بازی‌های مجموعه Battlefield بر روی کنسول‌های نسل فعلی یکپارچه خواهند شد. با زومجی همراه باشید.

تابستان امسال ایجاد گروه‌هایی از دوستان و ورود به  بازی‌های سری Battlefield  ساده‌تر خواهد شد، زیرا کمپانی الکترونیک آرتز، ناشر این سری، قصد دارد در بازی‌های Battlefield 4 ،Battlefield Hardline و Battlefield 1 بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان از رابط کاربری یکپارچه استفاده کند.

به واسطه رابط کاربری یکپارچه می‌توانید جوخه‌ای از دوستان خود ایجاد کرده و پس از انتخاب هر یک از سه بازی «بتل‌فیلد» وارد میدان نبرد شوید. همچنین هر زمان که مایل باشید می‌توانید بازی خود را تغییر دهید. از دیگر ویژگی‌های رابط کاربری جدید می‌توان به ارائه نقشه‌ها و حالت‌های پیشنهادی اشاره کرد. در حال حاضر تنها بازی Battlefield 4 از رابط کاربری جدید بهره خواهد برد و بازی Battlefield 1 نیز در زمان انتشار در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) از این رابط کاربری پشتیبانی خواهد کرد. با این حال بازی Battlefield Hardline در آخرین مرحله و دیرتر از دو بازی دیگر به این رابط کاربری مجهز می‌شود. ویژگی تغییر بازی بدون معطلی، تنها در نسخه‌های دیجیتالی کاربرد دارد و در صورت در اختیار داشتن نسخه فیزیکی، لازم است که دیسک هر بازی را درون کنسول قرار دهید.

بازی Battlefield 1 بدون شک یکی از موردانتظارترین بازی‌های تیراندازی اول شخص امسال است که بازیکنان را در دوران جنگ جهانی اول قرار می‌دهد. تاکنون جزئیات زیادی از بخش تکنفره این بازی در اختیار عموم قرار نگرفته است، اما مدتی پیش اعلام شد که نسخه بتای بخش چندنفره Battlefield 1 در مدت کوتاهی پس رویداد گیمزکام 2016 در ماه آگوست آغاز می‌شود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده