نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲

مدیر تولید استودیو کوانتیک دریم به استودیو سازنده بازی Hitman پیوست

مدیر تولید استودیو کوانتیک دریم که در ساخت بازی‌هایی مثل Heavy Rain و Beyond: Two Souls فعالیت داشت، به استودیو آی‌او اینتراکتیو، سازنده بازی Hitman، پیوسته است. با زومجی همراه باشید.

کریستوفر اشمیتز، مدیر تولید استودیو Quantic Dream، با جدا شدن از این استودیو فرانسوی، به استودیو IO Interactive، سازنده بازی Hitman، پیوسته است و در سمت تهیه‌کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد. اشمیتز در پروژه ساخت بازی‌های بزرگی مثل Heavy Rain و Beyond: Two Souls نقش داشته و یک فرد با‌تجربه در حوزه بازیسازی است.

اشمیتز همچنین یکی از اعضای هیات مدیره سازمان GDC است. این سازمان هر ساله بزرگ‌ترین گردهمایی بازیسازان را برگزار می‌کند و در آن افراد زیادی از سراسر دنیا گرد هم آمده و آخرین دستاورد‌های خود در زمینه بازیسازی را باهم به اشتراک می‌گذارند. اشمیتز پس از جدا شدن از کوانتیک دریم گفت:

موفقیت بازی اپیزودیک Hitman، موردی بود که من را برای پیوستن به استودیو آی‌او اینتراکتیو ترغیب کرد. این شانس بزرگی برای من است که می‌توانم از این پس عضوی از این تیم بزرگ باشم. همچنین این آغاز یک فصل جدید در زندگی من است. البته یک اتفاق خوب دیگر با پیوستن به این استودیو برای من افتاده و می‌توانم بیشتر با شهر کپنهاگن آشنا شوم!


منبع Gamasutra
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده