// چهار شنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳

هیدئو کوجیما نیز به جمع بازیکنان بازی موبایل Pokemon Go پیوست

هیدئو کوجیما، بازیساز نامدار ژاپنی، با انتشار یک توئیت برروی صفحه رسمی خود از نصب بازی Pokemon Go خبر داده است. Pokemon Go توانسته موفقیت بسیار زیادی را بدست بیاورد.

با گذشت سه هفته از زمان انتشار Pokemon Go، روزی نیست که شاهد انتشار حداقل یک خبر پیرامون این بازی محبوب موبایل نباشیم. ظاهرا Pokemon Go توانسته نه تنها قلب طرفداران، بلکه قلب بسیاری از افراد را در رده‌های سنی مختلف تسخیر کند. هرچند اکنون این بازی در ایران بدون استفاده از نرم‌افزارهای رفع تحریم در دسترس قرار ندارد، با این حال در بیش از ۳۰ کشور جهان به ویژه ایالات متحده، کمتر دارنده گوشی هوشمندی را می‌توان یافت که حداقل Pokemon Go را برروی دستگاه خود نصب نکرده باشد. در طول سه هفته گذشته علاوه بر بازیکنان، بسیاری از افراد دخیل در صنعت بازی نیز صحبت‌ها و آموزش‌های مختلفی را پیرامون این بازی موبایل ارائه کرده‌اند.

اکنون هیدئو کوجیما، یکی از بزرگترین بازیسازان جهان، اعلام کرده که به جمع بازیکنان Pokemon Go پیوسته است. کوجیما با ارسال تصویر زیر از گوشی خود با پس‌زمینه تصویر بارگذاری نسخه ژاپنی Pokemon Go، حضور در این بازی را تائید کرده است.

hideo kojima pokemon go

خب اکنون Pokemon Go را شروع کردم!

کوجیما به دنبال خروج از شرکت کونامی در اواخر سال ۲۰۱۵، استودیو جدید خود را با نام کوجیما پروداکشنز تاسیس کرد. این بازیساز بعد از اعلام همکاری با سونی، در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه 2016 E3 رسما از بازی Death Stranding رونمایی کرد. با این حال، ظاهرا ساخت بازی جدید نیز نتوانسته کوجیما را از تجربه Pokemon Go منصرف کند. تصویر ارسال شده توسط کوجیما موجی از جوک‌ها را نیز پیرامون طولانی شدن مراحل ساخت Death Stranding به دنبال داشته است.

علاوه بر این، کوجیما تصویر دیگری را با عنوان شاون و Magikarp از شاون لایدن، مدیر سونی آمریکا و شخصیت Magikarp از دنیای پوکمون منتشر کرده است که در نوع خود جالب به نظر می‌رسد.

Kojima shawn and magikarp

شاون و مجی‌کارپ


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده