نویسنده: محمد شیرزاده
// سه شنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲

بازسازی هر دو نسخه بازی Marvel Ultimate Allaince عرضه شد

نسخه بازسازی شده بازی‌های Marvel Ultimate Alliance 1 و Marvel Ultimate Alliance 2 امروز روی کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه شدند. با زومجی همراه باشید.

بازسازی نسخه اول و دوم بازی Marvel Ultimate Alliance امروز، ۲۶ جولای ۲۰۱۶ (۵ مرداد ۱۳۹۵) روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد. هر دو بازی را می‌توانید به قیمت ۶۰ دلار در یک باندل یا به صورت جداگانه هرکدام به قیمت ۴۰ دلار خریداری کنید که این قیمت برای دو بازی قدیمی یک مقدار زیاد است.

به گفته تهیه کننده اجرایی نسخه بازسازی شده Marvel Ultimate Alliance در مصاحبه با وبسایت رسمی مارول، این دو بازی تغییرات زیادی داشته‌اند. عملکرد بازی بهبود پیدا کرده و همچنین رابط کاربری تغییر کرده و بهبودهای گرافیکی نیز صورت گرفته‌اند.

در حال حاضر تقریبا ۱۰ سال از عرضه بازی Marvel Ultimate Alliance می‌گذرد. ممکن است با عرضه دوباره بازی‌های Marvel Ultimate Alliance، مارول به طور غیر مستقیم به عرضه بازی‌های جدید کمپانی خود اشاره کند. وبسایت رسمی کمپانی مارول از مایک جونز، تهیه کننده اجرایی بازی، در رابطه با عرضه بازی‌های جدید از مجموعه Ultimate Alliance پس از این بازی پرسید و وی در پاسخ گفت:

با نگاهی به کارهای قبلی مارول، باید بگویم که هر چیزی ممکن است.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده