// دوشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲

جدول فروش هفتگی انگلستان: Lego Star Wars به صدرنشینی خود ادامه داد

به نظر می‌رسد بازی Lego Star Wars: The Force Awakens قصد ندارد صدر جدول را رها کند. این بازی توانست برای چهارمین هفته متوالی به صدرنشینی خود در جدول فروش هفتگی انگلستان ادامه دهد. با زومجی و جدول فروش هفتگی انگلستان منتهی به ۲۳ جولای ( ۲ مرداد) همراه باشید.

بنا به گزارش وب‌سایت چارت ترک که وظیفه انتشار آمار فروش بازی‌ها در انگلستان را بر عهده دارد این هفته هم بازی Lego Star Wars: The Force Awakens توانست برای چهارمین هفته متوالی به صدرنشینی خود در جدول فروش فتگی انگلستان ادامه دهد. اگر این بازی هفته آینده هم به صدرنشینی خود ادامه دهد، می‌تواند با رکورد بازی Lego Batman 2: DC Super Heroes که پنج هفته متوالی صدرنشین بود، برابری کند.

این هفته نیز شاهد انتشار بازی تازه‌ای نبودیم و فروش کلی بازی‌ها، با ۲۹ درصد افت روبه‌رو شده بود. این هفته مکان دوم جدول فروش هفتگی انگلستان، در اختیار فیفا 16 قرار گرفت. جدیدترین شبیه‌ساز فوتبال EA Sports که با توجه به انتشار قریب‌الوقوع فیفا 17 در حال سپری کردن آخرین هفته‌های خود در جدول فروش هفتگی انگلستان است، ۵ پله صعود کرد. ساخته جدید اکتیویژن بلیزارد یعنی Overwatch با یک پله صعود مواجه شد و به مکان سوم دست یافت.

Grand Theft Auto V که مدت‌ها است در جدول فروش هفتگی انگلستان قرار دارد، این هفته نیز یک پله صعود کرد و مکان چهارم را به خود اختصاص داد. بازی DOOM، جدیدترین ساخته بتسدا هم این هفته مانند دو بازی بالایی خود یک پله صعود کرد و مکان پنجم را به خود اختصاص داد. یکی از بازی‌های پرفروش هفته گذشته، Uncharted 4: A Thief's End، ساخته ناتی‌داگ بود که این هفته با ۴ پله سقوط مواجه شد و به مکان ششم جدول رضایت داد.

یکی دیگر از بازی‌هایی که این هفته یک پله صعود را تجربه کرد، Call Of Duty: Black Ops 3 بود که توانست با یک پله صعود، به مکان هفتم برسید. پدیده سال گذشته بازی‌های ویدیویی یعنی راکت‌لیگ که چند وقتی است به صورت فیزیکی منتشر شده است هم یک پله صعود کرد و از مکان نهم به مکان هشتم رسید. بازی Monster Hunter Generations که هفته گذشته اولین هفته انتشارش را در مکان سوم تجربه کرد، این هفته با ۶ پله سقوط، مکانی بهتر از نهم را به دست نیاورد. آخرین مکان جدول این هفته نیز در اختیار بازی Minecraft: Xbox Edition قرار گرفت که این بازی با ۶ پله صعود این جایگاه را به دست آورد.

در ادامه می‌توانید جدول ۱۰ بازی پرفروش انگلستان را در هفته منتهی به ۱۶ جولای مشاهده کنید:

رتبه‌ی فعلی
رتبه‌ی قبلی
نام بازی
نکته‌ی قابل ذکر

۱

۱
Lego Star Wars: The Force Awakens
چهارمین هفته متوالی در صدر علی‌رغم ۳۹ درصد افت فروش

۲

۷
FIFA 16
۱۳ درصد افت فروش و صعودی  پله‌ای

۳

۴
Overwatch
۳۰ درصد افت فروش و صعودی یک پله‌ای

۴

۵
Grand Theft Auto V
یک پله صعود

۵

۶
DOOM
یک پله صعود

۶

۲
Uncharted 4
۴ پله سقوط

۷

۸
Call of Duty: Black Ops III
یک پله صعود

۸

۹
Rocket League
یک پله صعود

۹

۳
Monster Hunter Generations
افت فروشی ۶۶ درصدی و ۶ پله سقوط

۱۰

۱۶
Minecraft: Xbox Edition
صعودی ۶ پله‌ای و ورود دوباره به ۱۰ بازی برتر

تهیه شده در زومجی با استفاده از جدول رسمی وب‌سایت چارت ترک


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده