// دوشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۹

بیش از ۵ میلیون نفر نسخه آزمایشی Battlefield Hardline را تجربه کردند

با توجه به آمار بدست آمده به نظر می‌رسد که نسخه آزمایشی Battlefield Hardline به شدت در میان جوامع گیمری محبوب شده، چرا که تا به حال ۵ میلیون نفر اقدام به امتحان آن کرده‌اند. با زومجی برای خواندن جزئیات خبر همراه شوید.
استیو پاپوتسایس، تهیه کننده این بازی  و مدیر کلی استودیوی ویزرال گیمز امروز در حساب تویتر خود اعلام کرد که:
واو، بیش از 5 میلیون نفر نسخه آزمایشی Battlefield Hardline را تجربه کرده‌اند. واقعا به تیم‌‌مان افتخار می‌کنم. خوشحالم که شما از بازی لذت می‌برید، لطفا به ارسال بازخوردهای خود درمورد بازی ادامه دهید.
اگر بخواهیم به این مسئله به صورت کلی نگاه کنیم، نسخه بتای Destiny که جزو یکی از بزرگ‌ترین IP های کنسول‌ها بود، توانست ۴.۶ میلیون بازیکن را به خود جذب کند البته این را هم در نظر داشته باشید که Battlefield Hardline از دو مزیت بهره می‌برد، یکی نسخه PC و دیگری داشتن پشتوانه یک مجموعه‌ی بزرگ. نسخه آزمایشی این بازی از سه‌شنبه چهاردهم ماه جاری در آمریکای شمالی، اروپا و دیگر مناطق بزرگی که بازی قرار است در آنجا عرضه شود شروع شد و امروز به پایان رسید. شما می‌‌توانستید این نسخه را بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی دریافت کنید. نکته قابل ذکر دیگر این است که در ژاپن برای کنسول ایکس‌باکس وان نسخه بتای بازی عرضه نشد. Battlefield Hardline در تاریخ ۲۶ اسفند ماه سال جاری بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.  برای خواندن دیگر اخبار و تماشای ویدئوهای بازی به این لینک مراجعه کنید. منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده