// پنجشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

تماشا کنید: نگاهی نزدیک به باندل Gears of War 4 کنسول ایکس باکس وان S

با نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی مورد انتظار Gears of War 4 و البته کنسول جدید ایکس‌باکس وان S، حالا می‌توانید در یک ویدیو، نگاهی نزدیک‌تر و دقیق‌تر به باندل نسخه محدود Gears of War 4 با این کنسول داشته باشید.

شرکت مایکروسافت به تازگی ویدیویی از جزییات کنسول ایکس‌باکس وان S به همراه نسخه محدود بازی Gears of War 4 منتشر کرده تا علاقه‌مندان به این بازی بیشتر در جریان جزییات این باندل قرار بگیرند.

این باندل که هم‌اکنون برای پیش‌خرید در دسترس است، به همراه کنترلر جدید الیت با طرح بازی Gears of War 4 عرضه می‌شود؛ کنترلری که در E3 2016 معرفی شد.

این باندل شامل یک کنسول ۲ ترابایتی ایکس‌باکس وان S، کنترلر الیت با طرح Gears of War 4 به همراه کد دانلود Gears of War 4: Ultimate Edition برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است.

پیش از این در زومجی خواندید که مایکروسافت در کنفرانس خبری خود در E3 2016 از قابلیت Play Anywhere رونمایی کرد. بازی‌هایی که دارای این قابلیت باشند می‌توانند با یک بار خریده شدن روی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ اجرا شوند و این بازی نیز از این ویژگی پشتیبانی می‌کند.

پیش از این یک تریلر ۶ دقیقه‌ای از بخش داستانی بازی منتشر شد که می‌توانید به تماشای آن بپردازید.  این بازی در نمایشگاه کامیک‌کان که هفته آینده آغاز می‌شود قابل بازی خواهد بود.

Gears of War 4 روز ۲۰ مهر سال جاری منتشر خواهد شد.

دانلود 360p | دانلود 720p

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده