// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲

سه بازی دیگر به فهرست قابلیت Backward Compatibility ایکس باکس وان اضافه شدند

با انتشار بازی‌های جدید برای قابلیت Backward Compatibility،‌ مجموعه بازی‌های این ویژگی برروی ایکس‌باکس وان به رشد خود ادامه می‌دهد. در همین راستا مایکروسافت ۳ بازی ایکس‌باکس 360 دیگر را برای ایکس‌باکس وان عرضه کرده است. با زومجی همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت بازی‌های جدیدی به قابلیت Backward Compatibility کنسول ایکس‌باکس‌ وان اضافه کرده است. هم اکنون سه بازی دیگر کنسول ایکس‌باکس 360 را می‌توانید بر روی کنسول ایکس‌باکس وان خود تجربه و بازی کنید. این سه بازی عبارتند از:

  • Half-Minute Hero: Super Mega Neo Climax
  • Flock
  • Tour de France 2009

یکی از نکات جالب این لیست حضور لانس آرمسترانگ بر روی کاور بازی Tour de France 2009 پیش از رسوایی دوپینگ وی است. به نظر می‌رسد با توجه به اتهامات دوپینگ که به ورزشکاران حاضر در  المپیک پیش از این رویداد زده شده، اکنون زمان مناسبی برای انتشار این بازی باشد.

همانند دیگر بازی‌های Backward Compatibility، اگر شما نسخه فیزیکی یا دیجیتالی هر یک از این بازی‌ها را در اختیار داشته باشید، آنها را در لیست بازی‌های آماده برای دانلود (Ready to Download) در قسمت بازی‌ها و اپلیکیشن‌های کنسول ایکس‌باکس وان خواهید دید. کپی‌های فیزیکی را نیز می‌توان در قسمت دیسک درایو کنسول گذاشته و بعد از دانلود بازی‌ها همانند هر بازی دیگری به تجربه‌ی آنها  پرداخت.

در اواسط این ماه، سرانجام بازی Red Dead Redemption به قابلیت Backward Compatibility کنسول ایکس‌باکس وان اضافه شد و به انتظار طرفداران آن خاتمه داد. دیجیتال فاندری چندی پیش اجرای  این بازی را روی کنسول ایکس‌‌باکس وان را مورد بررسی قرار داده است و اعلام کرد بازی Red Dead Redemption بر روی کنسول ایکس‌باکس وان عملکرد بهتری نسبت به نسخه ایکس‌باکس 360 خود دارد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده