// پنجشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱

تایید ساخت یک بازی واقعیت مجازی بر اساس انیمیشن Rick and Morty

امروز با انتشار خبری مشخص شد که برای انیمیشن فوق‌العاده زیبا و بامزه ریک و مورتی (Rick & Morty) به زودی یک بازی واقعیت مجازی ساخته خواهد شد. این بازی در انحصار هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو خواهد بود. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

انیمیشن ریک و مورتی، یکی از بهترین انیمیشن‌های چند سال اخیر تلویزیون محسوب می‌شود. امروز در خبری مشخص شد که استودیو اول‌کمی لبز که سابقه ساخت بازی‌ واقعیت مجازی Job Simulator برای هدست وایو و بازی موبایل Snuggle Truck را در کارنامه دارد، به همراه جاستین رویلند، یکی از خالقان این سریال،‌ در حال ساخت یک بازی واقعیت مجازی برای این انیمیشن هستند. نام بازی Rick and Morty: Virtual Rock-ality است و قرار است به صورت انحصاری برای هدست HTC Vive عرضه شود. Owlchemy Labs در بلاگ رسمی خود با اعلام این خبر افزود:

ما ماه‌ها است که به صورت مخفیانه در حال کار برروی این بازی هستیم و سعی داریم که فیزیک بازی را بهبود بخشیم. شما می‌توانید به راحتی در بین پرتال‌ها در واقعیت مجازی جابه‌جا شوید!

در ادامه این خبر، آلکمی‌لبز اعلام کرد که ایده ساخت بازی زمانی مطرح شد که اعضای این استودیو با Justin Roiland (یکی از خالقان سریال) دیدار کردند و پی بردند که وی یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی واقعیت مجازی آنها یعنی Job Simulator است:

این پروژه برای ما یک پروژه رویایی است. ما از ابتدا جزو طرفداران بزرگ این سری بودیم. کار کردن با جاستین رویلند فوق‌العاده است و او کاملا ما را درک می‌کند.

این اولین باری نیست که رویلند علاقه خود به تکنولوژی واقعیت مجازی را اعلام کرده است. پیش از این او گفته بود که در حال ساخت یک بازی واقعیت مجازی با همکاری ویلیام پو (طراح بازی The Stanley Parable) در استودیو جدید وی با نام Crows Crows Crows است.

این بازی در نمایشگاه کمیک کان امسال که آخر این هفته برگزار خواهد شد، برای تجربه در دسترس علاقمندان قرار دارد.

منبع: EuroGamer


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده