// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۸

کنترلر الیت ۲۰۰ دلاری Gears of War 4 برای پیش‌ فروش قرار گرفت

مایکروسافت امروز کنترلرهای ایکس‌باکس وان با طرح بازی Gears of War 4 را برای پیش فروش قرار داد. مخاطبین می‌توانند هم‌اکنون با قیمت ۲۰۰ دلار این کنترلر فوق‌العاده زیبا را سفارش دهند. با زومجی همراه باشید.

اگر علاقه‌مند به خرید کنترلر الیت ایکس‌باکس وان باندل Gears of War 4 هستید می‌توانید از امروز از طریق فروشگاه مایکروسافت و گیم‌استاپ اقدام به پیش خرید کردن کنید. همچنین تعدا کنترلرهای فروشگاه گیم‌استاپ بسیار محدود بوده و مسئولین این فروشگاه انتظار دارند بزودی موجودی‌اشان تمام شود.

مدتی است مدل معمولی کنترلر الیت ایکس‌باکس وان کمیاب شده  و مایکروسافت اعلام کرده که تقاضا کاربران برای این کنترلر اصلا قابل پیش بینی نیست. این خبر در حالی است که پیشتر فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس،  اعلام کرده بود که یک میلیون کنترلر الیت در حال تولید شدن است.

طی معرفی کنترلر الیت باندل Gears of War 4 اعلام شد که بر روی این کنترلر یک پوسته از بازی قرار خواهد داشت. همچنین D-Pad ها و پدال‌های این کنترلر نیز آغشته به رنگ بازی خواهد بود. همچنین یک آیتم و ۳ عدد  Gears Pack برای بخش چندنفره بازی در اختیار دارندگان این کنترلر قرار خواهد گرفت که در هنگام بازی کردن می‌توانند از آن استفاده کنند. کنترلر الیت باندل Gears of War 4 در تاریخ ۱۳ مهر ( یک هفته قبل از عرضه بازی) برای پیش خرید کنندگان فرستاده می‌شود.

اگر علاقه‌ای به خرید کنترلرهای الیت ندارید ولی خواهان کنترلر باندل Gears of War 4 هستید، باید بگویم که در ماه مهر (اکتبر میلادی) یک باندل ایکس‌باکس وان S که دارای کنترلر معمولی ایکس‌باکس وان هست با قیمت ۴۵۰ دلار (این باندل با کد دیجیتالی نسخه اولتیمیت ادیشن Gears of War 4 را که قیمتی برابر با ۱۰۰ دلار دارد در اختیار کاربران قرار داده می‌شود) عرضه خواهد شد.

بازی Gears of War 4 از قابلیت Play Anywhere برخوردار است. از این‌رو شما با خرید نسخه ایکس‌باکس وان، می‌توانید به صورت رایگان به نسخه ویندوز ۱۰ بازی نیز دسترسی داشته باشید.

منبع: Gamespot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده