// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳

آنا قهرمان جدید بازی Overwarch هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

امروز یک بروزرسانی برای بازی Overwatch عرضه شده است که طی آن یک سری تغییرات در بازی انجام شده همچنین شخصیت آنا قهرمان جدید بازی نیز در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار داده شده است. با زومجی همراه باشید.

مدتی پیش بلیزارد، استودیو سازنده Overwatch، از قهرمان جدید این بازی رونمایی کرد. حال طی یک بروزرسانی که امروز برای بازی عرضه شده، آنا قهرمان جدید این بازی که کلاس پشتیبان است برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. همچنین این بروزرسانی یک سری از باگ‌های بازی را برطرف کرده و تعادل بیشتری بوجود آورده است. در ابتدا آنا پس از رونمایی در نسخه آزمایشی  اورواچ در دسترس قرار گرفته بود.

همچنین بلیزارد در جزئیات بروزرسانی ۱۱.۰.۲ اعلام کرده بود که دو قهرمان D.Va و Zenyatta با تغییراتی روبرو خواهند شد. از طرفی در ادامه این خبر آمده بود که این بروزرسانی برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان نیز منتشر می‌شود ولی متاسفانه تاریخ دقیقی برای این بروزرسانی اعلام نشده است.

آنا که در اصل مادر Pharah است در کلاس پشتیبان به عنوان یک تک تیرانداز قرار دارد. وی هم می‌تواند هم تیم‌های خود را Heal کند و هم با اسلحه اسنایپ خود دشمنان را هدف قرار دهد. از گجت‌های آنا می‌توان به یک بمب و دارت اشاره کرد. از طریق بمب خود قادر به Heal کردن و آسیب رساندن به دشمنان است. البته این بمب محدوده کمی را تحت الشعاع قرار می‌دهد. آنا از طریق دارتی که در اختیار دارد دشمنان را برای چند ثانیه بیهوش می‌کند. همچنین قابلیت ویژه آنا به وی اجازه می‌دهد تا یک دارد را به یکی از هم‌تیمی‌های خود پرتاب کند. با این کار هم‌تیمی مورد نظر برای مدتی از سرعت حرکت بالا، قدرت آسیب رسانی و تدافعی بیشتر بهره می‌برد.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده