// دوشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲

احتمالا نسخه Gears of War 4 کنسول ایکس باکس وان S عرضه خواهد شد

اخیرا یک منبع داخلی اعلام کرده که کمپانی مایکروسافت یک نسخه محدود از کنسول ایکس‌باکس وان S را با طرح بازی Gears of War 4 عرضه خواهد کرد. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

Gears of War 4 بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظار‌ترین بازی‌های مایکروسافت در سال جاری است. به همین دلیل هم پیش‌بینی می‌شود که این کمپانی برنامه‌های زیادی برای تبلیغ روی این بازی داشته باشد. پس از اینکه در کنفرانس Microsoft در نمایشگاه E3 2016، یک کنترلر الیت ایکس‌باکس وان با طرح Gears of War 4 معرفی شد، حال یک منبع داخلی معتبر اعلام کرده که مایکروسافت قصد دارد یک نسخه محدود از کنسول ایکس‌باکس وان S هم با طرح این بازی معرفی کند.

این خبر توسط منبع داخلی اکیم (Ekim) اعلام شده است و باورپذیر هم به نظر می‌رسد؛ چرا که اکیم همان کسی است که پیش از کنفرانس مایکروسافت، خبر ساخته شدن بازی‌های Dead Rising 4 و State of Decay 2 را اعلام کرد و این اخبار خیلی زود توسط مایکروسافت تایید شدند. متن کاملی که وی در سایت نئوگف در این مورد منتشر کرده به شرح زیر است:

حتما شما هم کنترلر طرح Gears of War 4 را که در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد به یاد دارید. اگر از این طرح خوشتان آمده است، خبر خوبی برایتان دارم. چرا که مایکروسافت قصد دارد یک نسخه از کنسول ایکس‌باکس وان S را هم با همین طرح روانه بازار کند. البته هنوز زمان دقیق عرضه این محصول مشخص نیست و احتمال دارد همزمان با انتشار بازی یا زودتر شاهد معرفی آن باشیم. همچنین این کنسول مدل ۲ ترابایتی ایکس‌باکس وان S خواهد بود.

کنترلر طرح «چرخ دنده‌های جنگ» که در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد، طراحی بسیار زیبایی داشت و ۲۰۰ دلار قیمت دارد. قطعا کنسولی با همین طرح می‌تواند به یک محصول پرفروش تبدیل شود. بازی Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ مهر برای ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 عرضه خواهد شد و به استناد گفته‌های استودیو کوالیشن (Coalition)، کیفیت گرافیکی بازی عالی خواهد بود.

منبع: Gamepur


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده