// شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳

تصویر روی جلد رسمی نسخه آمریکای Final Fantasy XV مشخص شد

پس از مشخص شدن باکس‌آرت نهایی نسخه ژاپنی بازی Final Fantasy XV نوبت به رونمایی از باکس آرت نسخه آمریکایی این بازی رسده است. با زومجی همراه باشید.

بالاخره بعد از سال‌ها انتظار بازی Final Fantasy XV عرضه خواهد شد. ظاهرا دیگر خبری از تاخیرهای طولانی مدت نبوده و تا چند ماه دیگر شاهد عرضه شدن این بازی هستیم. با این حال باکس‌آرت رسمی برای نسخه‌های آمریکا Final Fantasy XV مشخص شده است. معمولا باکس‌آرت‌های این سری بازی خیلی خاص نیستند ولی باکس‌آرت Final Fantasy XV واقعا عالی کار شده است. به‌خوبی می‌توانیم شخصت‌های بازی را در پس زمینه‌ای از شیاطین با طراحی زیبا ببینیم.

اگر از طرفداران طرح‌های روی باکس‌آرت بازی‌ها نیستید می‌توانید براحتی از تصویر روی جلد و طراحی‌اش گذشته و سایر قسمت‌ها نظیر لوگو بازی را مشاهده کنید. همچنین باکس آرت نسخه ژاپنی بازی نیز مشخص شده و در نوع خود جالب طراحی شده است. تنها باکس‌آرت نسخه اروپایی بازی مانده است که هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

Final Fantasy XV Box art

بازی Final Fantasy XV در تاریخ ۹ مهر برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی بازی نیز احتمال دارد مدتی بعد از عرضه رسمی تایید و عرضه شود. البته هنوز اسکوئر انیکس، سازنده بازی این مورد را تایید نکرده است.

منبع: Attack of the Fanboy


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده