// جمعه, ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳

استودیو سی دی پراجکت رد به دنبال تهیه کننده برای بازی Cyberpunk 2077 است

به نظر می‌رسد که به این زودی نباید انتظار عرضه شدن Cyberpunk 2077 را داشته باشیم. طی یک درخواست شغلی، استودیو سازنده The Witcher 3 به دنبال جذب یک تهیه کننده برای Cyberpunk 2077 است. با زومجی همراه باشید.

حال که The Witcher 3: Wild Hunt کامل شده بنظر می‌رسد، سی‌دی پراجکت رد، استودیو سازنده The Witcher 3، کل تمرکز خود را بر روی Cyberpunk 2077 گذاشته است. طی یک درخواست شغلی این استودیو به‌دنبال یک تهیه کننده برای بازی در دست ساخت خود است.

این استودیو لهستانی به‌دنبال شخصی است که دو سال تجربه تهیه کنندگی در فیلم‌های سینمایی یا بازی‌های AAA را داشته باشد. همچنین وی باید مسوولیت‌پذیری بالایی داشته باشد. از نظر مشکلات محل اقامت و زبان هم ظاهرا سی‌دی پراجکت اعلام کرده که شخص قبول شده با هزینه‌های استودیو به لهستان سفر خواهد کرد و در صورت لزوم برای وی آموزش زبان لهستانی  گذاشته می‌شود.

با این حساب و در نظر گرفتن اینکه این استودیو تازه به‌دنبال تهیه کننده است، نباید انتظار داشته باشیم Cyberpunk 2077 به این زودی‌ها عرضه شود. البته بازی The Witcher 3: Wild Hunt و دو بسته الحاقی‌اش می‌توانند فعلا مارا سرگرم کنند. از طرفی بازی کارتی Gwent  نیز در راه است.

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده