// پنجشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳

تاریخ عرضه بازی Spider-Man پلی استیشن 4 به این زودی‌ها مشخص نخواهد شد

با اینکه طی یک لیست از بازی‌های Spider-Man فروشگاه گیم‌استاپ، نام بازی Spider-Man استودیو اینسامنیاک برای عرضه در سال آینده در نظر گرفته شده، استودیو سازنده اعلام کرده که به این زودی‌ها نباید منتظر این بازی باشیم. با زومجی همراه باشید.

از سونی و اینسامنیاک انتظار نداشته باشید که به این زودی‌ها تاریخ عرضه بازی انحصاری Spider-Man را برای پلی‌استیشن 4 مشخص کنند. استودیو اینسامنیاک در جواب یکی از هواداران خود در صفحه توئیتر می‌گوید:

چیزی که تا به الان گفته‌ایم این است که تاریخ عرضه‌ای برای بازی در نظر نگرفته‌ایم. به عبارتی به این زودی‌ها برنامه‌ای برای اعلام تاریخ عرضه‌ بازی نداریم.

سوال این هوادار در مورد لیستی بود که فروشگاه گیم‌استاپ از تاریخ عرضه بازی‌های Spider-Man گذاشته بود. طبق این لیست Spider-Man استودیو اینسامنیاک در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۶ عرضه خواهد شد. استودیو سازنده همچنین اعلام کرده که این تاریخ صرفا یک نگهدارنده در لیست بازی‌ها بوده و به معنی تاریخ عرضه نیست.

جالب اینجاست که بعد از این صحبت‌ها هنوز فروشگاه گیم‌استاپ تاریخ را عوض نکرده و همان ۵ دی ۱۳۹۶ به عنوان تاریخ عرضه بازی در نظر گرفته شده است.

Spider-Man استودیو اینسامنیاک اولین بازی لایسنس شده‌ای است که این استودیو در حال ساخت آن است. همچنین طی نمایشگاه E3 گفته شد که نمایش بازی بر روی کنسول فعلی سونی پلی‌استیشن 4 است نه مدل ارتقا یافته نئو.

بازی Spider-Man طی نمایشگاه E3 2016 معرفی و گفته شد که این بازی هیچ ربطی از نظر داستانی به فیلم مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) نخواهد داشت. طی این بازی شما کنترل پیتر پارکر را در دست گرفته و می‌بایست با جرم و جنایت دست و پنجه نرم کنید.

با این وجود در گذشته بیل روزمن، کارگردان بخش بازی‌های مارول،  گفته بود:

ما برای ساخت این Spider-Man از فیلم‌های قبلی، کامیک‌ها، لایو اکشن‌‌ها و انیمیشن‌های بازی الهام گرفته‌ایم. با تمام این الهامات داستان و دنیای این بازی جدا بوده و وابسته به نسخه خاصی نیست. ما همیشه در حال رویارویی با چالش‌های مختلف هستیم و با طرح‌های مختلف شخصیت Spider-Man را تکمیل می‌کنیم.

با اینکه موتور گرافیکی این بازی با Ratchet & Clank یکی است ولی با این حال مدتی قبل سازنده‌ها اعلام کرده بودند با یک بازی بزرگ طرف هستیم.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده