// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸

احتمالا شخصیت‌های جدیدی به بازی Killer Instinct اضافه خواهند شد

به‌نظر می‌رسد نظرسنجی رسمی بازی Killer Instinct از یک سری شخصیت‌های مهمان و جدید این بازی پرداره برداری کرده است. با زومجی همراه باشید.

اخیرا طی یک نظرسنجی رسمی سازندگان بازی Killer Instinct، از کاربران یک سری سوالات مطرح شده بود. طی یکی از سوالات  از کاربران خواسته‌بودند که ۹ شخصیت دل خواه خود را لیست کنند که در بین شخصیت‌ها می‌توان به اسم جوهانا دارک از بازی Perfect Dark، یک مامور از بازی Crackdown و یکی از جانوران Halo اشاره کرد. از دیگر شخصیت‌های این لیست می‌توان به باس اصلی بازی یعنی Eyedol و همچنین ویگر نیز اشاره کرد.

بازی Killer Instinct تا به الان توانسته گردهمایی از شخصیت‌های مهمان نظیر ژنرال رام Gears of War، آربیتر Halo و راش از بازی ‌Battletoads داشته باشد. یکی دیگر از سوالاتی که از کاربران شده این است که دوست دارند ظاهر کدام یک از شخصیت‌ها عوض شود. در پاسخ به این سوال اسم شخصیت جاگو به چشم می‌خورد. البته سوال با ابهاماتی روبرو است؛ مثلا نمی‌دانیم که آیا باید منتظر یک اسکین جدید برای بعضی از شخصیت‌ها باشیم یا ظاهر اصلی آن‌‌ها تغییر خواهد کرد؟

آیرون گلکسی، استودیو سازنده Killer Instinct، هنوز هیچ یک از اطلاعات بالا مبنی بر وجود شخصیت‌های جدید یا سایر موارد را تایید نکرده است. اما به نظر می‌رسد با این نظرسنجی که تعداد زیادی از هواداران این بازی در آن شرکت کرده بودند، شاهد اعمال تغییراتی در بازی باشیم.

نظر شما چیست؟ دوست دارید چه شخصیت‌هایی به بازی Killer Instinct اضافه شوند؟

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده