// یکشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

یوونتوس به عنوان تیم اختصاصی بازی فیفا 17 معرفی شد

مدتی است که مسئولان EA Sports برای نسخه‌های جدید بازی بسیار محبوب FIFA تیم اختصاصی معرفی می‌کنند. سال گذشته تیم رئال مادرید به عنوان تیم اختصاصی بازی FIFA 16 معرفی شد. حال سایت باشگاه یوونتوس اعلام کرد که امسال قرار است تیم آنها این عنوان را یدک بکشد.

سال گذشته با اعلام مسئولان EA Sports تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا به عنوان تیم اختصاصی بازی FIFA 16 معرفی شد و تبلیغات زیادی با حضور بازیکنان محبوب این تیم انجام شد. اما باشگاه یوونتوس در اطلاعیه‌ی جدیدی که بر روی سایت این باشگاه منتشر کرد، خبر از همکاری اختصاصی این باشگاه با EA Sports برای بازی FIFA 17 و پس از آن داد.

در این اطلاعیه آمده است:

یوونتوس با امضای قراردادی سه ساله با شرکت الکترونیک آرتز، همکاری خود را با EA Sports به عنوان شریک اختصاصی در بازی‌های ویدئویی اعلام می‌کند. این همکاری از بازی FIFA 17 آغاز خواهد شد.

اما تیم اختصاصی بودن چه مزیتی دارد؟ معنی تیم اختصاصی بودن این است که EA Sports دسترسی تمام و کمال به باشگاه و بازیکنان دارد و بنابراین آن تیم بسیار واقعی‌تر ساخته می‌شود. همچنین، سازندگان با برنامه‌ریزی قبلی از ستارگان برجسته‌ی این تیم اسکن سه بعدی سر و موشن کپچر تهیه و آن‌ها را طراحی می‌کنند. همچنین ورزشگاه اختصاصی این تیم هم به طور کامل و بسیار دقیق در بازی طراحی می‌شود. این را هم اضافه کنیم که نسخه‌ی جدید بازی FIFA قرار است با استفاده از موتور فراست‌بایت ساخته شود که این موضوع قطعا کیفیت فوق‌العاده‌ی جلوه‌های بصری و بافت‌ها را به دنبال خواهد داشت.

تیم یوونتوس همچنین در دموی این بازی هم حضور خواهد داشت. EA Sports برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده است تا با استفاده از محبوبیت این تیم در بازار جهانی تبلیغات گسترده‌ای انجام دهد. در آنسو باشگاه یوونتوس هم برای FIFA 17 تبلیغ خواهد کرد. تماشاچیانی که برای دیدن بازی‌های این تیم به ورزشگاه می‌روند می‌توانند این بازی را قبل از شروع مسابقه یا بین دو نیمه در ورزشگاه بازی کنند.

پس از انتشار بازی هم محتویات اختصاصی برای تیم یوونتوس منتشر خواهد شد. قطعا بازی کردن FIFA 17 با چهره و حرکات واقعی تر ستارگانی چون جان لویجی بوفون، پول پوگبا، پائولو دیبالا، جورجیو کیلینی و لئوناردو بونوچی لذت بیشتری دارد. بازی فیفا 17، قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر(۶ مهر ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و دو روز بعد یعنی ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ۱۳۹۵) در انگلستان و دیگر نقاط دنیا عرضه شود. برای آشنایی بیشتر با جدیدترین نسخه‌ی این بازی می‌توانید مقاله‌ی «تمام چیزهایی که درباره فیفا 17 می دانیم» را بخوانید.

منبع: AttackOfTheFanBoy


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده