// پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳

CSR Racing 2 برای اندروید و iOS منتشر شد

CSR Racing 2، ادامه بازی مسابقه‌ای CSR Racing، اکنون بعد از موفقیت اولین شماره برای iOS و اندروید منتشر شده است. CSR Racing در هنگام عرضه با نقد‌های مثبتی روبرو شده بود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

اکنون انتظارات به پایان رسیده و نچرال‌موشن (NaturalMotion)، توسعه دهنده سری CSR Racing از انتشار CSR Racing 2 برای اندروید و iOS‌ خبر داده است. دومین شماره مانند اولین نسخه با تمرکز برروی مسابقات درگ (drag Racing) امکان رقابت بازیکنان را در کنار یکدیگر و به شکل تیمی می‌دهد. با نگاهی به ویدیو می‌توان گفت که دومین شماره نیز از گرافیک چشم‌نوازی برای دستگاه‌های موبایل برخوردار است.

CSR Racing چیزی در حدود ۱۹۰ میلیون بار دانلود را تجربه کرده که در نوع خود بسیار موفق به حساب می‌آید. به دنبال موفقیت اولین نسخه، نچرال‌موشن با تاسیس استودیویی جدید در لندن، برخی از با استعداد‌ترین افراد در بازی‌های مسابقه‌ای بریتانیا را استخدام کرد.

از جمله نکات مهم در رابطه با CSR Racing 2، خریداری مجوز استفاده از بسیاری از خودروهای محبوب است. علاوه‌ بر این، توسعه‌دهندگان با همکاری لیبرتی والک، کمپانی ژاپنی تیونینگ خودرو برخی از زیباترین خودروها نظیر Ferrari 458 را به بازی آورده‌اند.

ویدیو انتشار بازی CSR Racing 2 را می‌توانید از پایین تماشا و دانلود کنید. در این ویدیو توسعه‌دهندگان به برخی از تحسین‌های رسانه‌های مختلف نیز اشاره می‌کنند.

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

منبع: Eurogamer


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده