نویسنده: نادر امرایی
// پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

بازی Her Story برای اندروید منتشر شد

یکی از بهترین بازی‌های مستقل سال گذشته،‌ بدون شک بازی Her Story بود که توسط سم بارلو ساخته شده بود و برای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های مبتنی بر iOS منتشر شد. این بازی تحسین شده، به تازگی برای اندروید هم منتشر شد.

یکی از بازی‌های مستقلی که سال گذشته منتشر شد و توانست جوایز مختلفی را کسب کند، بازی Her Story بود. این بازی توسط سم بارلو، کسی که سابقه کار برروی بازی‌های مجموعه Silent Hill را دارد، ساخته شد و ژوئن سال گذشته، برای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های مبتنی بر iOS منتشر شد و توانست جوایز متعددی را کسب کند.

بازی Her Story، یک داستان غیر خطی را روایت می‌کند و شما باید با دنبال کردن این داستان که متشکل از تعدادی ویدیو است، اسرار بازی را کشف کنید. این گیم‌پلی خاص، باعث شد که هر شخصی که بازی را تجربه کرد، برداشت خاص خود را از داستان بازی داشته باشد.

بازی Her Story، با قیمت ۲/۹۹ دلار امروز برروی پلی‌استور شرکت گوگل قرار گرفته است. این قیمت، ۲ دلار از قیمتی که بازی برای اولین بار برروی اپ‌استور شرکت اپل قرار گرفته بود،‌ ارزان‌تر است. هم‌چنین هم‌اکنون و در حراج تابستانی استیم نیز این بازی با نصف قیمت یعنی ۲/۹۹ دلار عرضه می‌شود. پس اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید، الان بهترین زمان برای این‌ کار است.

ما نیز در زومجی، نسخه رایانه‌های شخصی بازی را بررسی کردیم و به آن نمره فوق‌العاده ۹ را دادیم. رضا حاج‌محمدی در بررسی خود درباره Her Story گفت:

یک زن، یک اتاق، یک دوربین، کاراگاهانی نامرئی و یک روایتِ چندپهلو. «داستان او» به ترتیب جذاب، رضایت‌بخش، گیج‌کننده، ترسناک، پیچیده و روانی‌کننده می‌شود. اگر با این پکیج مشکلی ندارید و می‌خواهید معنای واقعی کاراگاه‌بودن را با تمام به بن‌بست‌خوردن‌هایش بچشید، «داستان او» می‌تواند تبدیل به یکی غریب‌ترین بازی‌هایی شود که تاکنون انجام داده‌اید.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده