// دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۳

برنامه Xbox Fitness سال آینده از دسترس خارج خواهد شد

سه سال پیش برنامه تناسب اندام ایکس‌باکس (Xbox Fitness) برای علاقه‌مندان به ورزش و تناسب اندام در دسترس قرار گرفت. حال به نظر می‌رسد این برنامه سال آینده برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد. با زومجی همراه باشید.

سرورهای برنامه Xbox Fitness مایکروسافت تا یک سال دیگر بسته خواهد شد. مایکروسافت طی یک خبر اعلام کرد که سرورهای این برنامه نهایت تا ۱۰ تیر ۱۳۹۶ فعال خواهد بود و پس از آن برای همیشه بسته خواهد شد. همچنین در فروشگاه مایکروسافت تمامی بسته‌های الحاقی این برنامه حذف شد. اگر شما جز آن کسانی هستید که تا قبل از ۷ تیر ماه بسته‌های الحاقی این برنامه را خریداری کرده‌اید باید بگویم که نهایت تا یک سال آینده می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

اریکا بل از مایکروسافت در ارتباط با خبر منتشر شده گفت:

برنامه تناسب اندام ایکس‌باکس وان از زمان عرضه این کنسول تا به امروز پیشرفت‌های زیادی را به خود دیده است و سعی کردیم روز به روز با بروزرسانی‌های جدید و بسته‌های الحاقی متفاوت آن را کامل کنیم. مایکروسافت سعی کرد طی این مدت این برنامه را هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک‌تر کرده و به طور منظم برنامه‌های جدیدی را برای آن تدارک دید. با این حال تصمیم گرفتیم که فقط از این برنامه تا سال آینده پشتیبانی کنیم.

همچنین کاربران اشتراک طلایی ایکس‌باکس لایو می‌توانند تا تاریخ ۲۵ آذر سال جاری به صورت مجانی از این برنامه و بسته‌های الحاقی آن استفاده کنند.

برنامه تناسب اندام ایکس‌باکس در سال ۱۳۹۲ با عرضه کنسول ایکس‌باکس وان دردسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این برنامه با توجه به نوع تمرین کردنتان برایتان برنامه ورزشی پیشنهاد می‌کرد که شامل برنامه مربی‌های معروفی همچون جیلیان مایکلز، تریسی اندرسون، شاون تی و تونی هورتون می‌شد.

نظرشما چیست؟ آیا شما هم یکی از استفاده کنندگان از برنامه تناسب اندام ایکس‌باکس بوده‌اید؟

منبع: Polygon

 


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده