// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

تیم بازیسازی مارول از علاقه طرفداران به بازی Marvel vs. Capcom مطلع است

یکی از بازی‌هایی که این روزها واقعا نبودش حس می‌شود نسخه جدیدی از Marvel vs. Capcom. یک بازی مبارزه‌ای عالی با حضور شخصیت های دنیای مارول و کپکام است. با زومجی همراه باشید تا ببینیم تیم سازنده برای آینده این بازی چه تدابیری دیده است.

تقریبا ۵ سال از آخرین نسخه سری Marvel vs. Capcom که برای پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 عرضه شد می‌گذرد. هنوز خبری از ساخت نسخه جدید برای این بازی نیست و حتی سازنده‌ها نیز هیچ اقدامی برای آخرین نسخه عرضه شده یا نسخه جدید انجام نمی‌دهند. جی انگ (Jay Ong)، نائب رئیس استودیو بازی سازی مارول، در این باره می‌گوید:

ما هواداران خودرا بسیار دوست داریم و قطعا صدای آن‌ها را می‌شنویم. ولی در حال حاضر نمی‌توانیم در این مورد چیزی بگوییم و اطلاعاتی در اختیار هواداران قرار بدهیم. با این حال کسی چه می‌داند در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد!

تیم بازی‌سازی مارول هم‌اکنون پروژه‌هایی نظیر بازی اپیزودیک Marvel Universe توسط استودیو تل‌تیل و همچنین Spider-Man استودیو اینسومنیاک را در دست دارد.

از زمان اتمام قرار داد کاری بین کپکام و مارول تمامی بسته‌های الحاقی بازی‌های Marvel vs. Capcom از فروشگاه سونی و مایکروسافت حذف شد و از آن پس دیگر شاهد عرضه بروزرسانی برای آخرین نسخه این بازی نبودیم. از این مشکلات مشابه در گذشته بین مارول و اکتیویژن نیز رخ داده بود که طی آن بازی Deadpool از فروشگاه‌های دیجیتالی نظیر استیم حذف شد و مدتی بعد باز در لیست بازی‌ها قرار گرفت.

نظر شما چیست؟ آیا در رویدادهای آینده شاهد نسخه جدیدی از این سری خواهیم بود؟

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده