// جمعه, ۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸

کمپانی برادران وارنر ممکن است در E3 2017 کنفرانس اختصاصی داشته باشد

یکی از راه‌هایی که سازنده‌ها می‌توانند بیش از پیش ساخته‌ها و دست‌آوردهای خود برای صنعت گیم  به‌نمایش بگذارند، حضور پررنگ در نمایشگاه E3 است. در همین راستا شرکت سرگرمی تعاملی برادران وارنر ممکن است از سال آینده کنفرانس اختصاصی خود را برگزار کند.

به نظر می‌رسد ناشر بازی‌هایی همچون سری Batman، Lego و Mortal Kombat یعنی برادران وارنر (Warner Bros) قصد دارند تا درآینده کنفرانس خبری اختصاصی خود را در جریان نمایشگاه‌های E3 برگزارکنند. دیوید حداد (David Haddad)، رئیس شرکت سرگرمی تعاملی برادران وارنر، در این باره می‌گوید:

این برای ما خیلی حیاتی است. اکثر شرکت‌های بزرگ و ناشران کنفرانس‌های خبری خودشان را دارند و ساخته‌های اخیر خود را به نمایش می‌گذارند. امسال این کار برای ما مفهوم خاصی نداشت ولی معتقدم ما هم می‌توانیم در آینده کنفرانس خبری خود را برگزار کنیم.

بازی‌های کمپانی برادران وارنر در نمایشگاه E3 2016 هم حضور پررنگی داشتند. خبر ساخت نسخه دوم Injustice، ساخت نسخه ای جدید از Batman برای واقعیت مجازی سونی و همچنین نمایشی از Lego Star Wars: The Force Awakens  در این نمایشگاه نمایش مخصوص به خود را داشتند.

در نمایشگاه امسال دو شرکت الکترونیک آرتز و بتسدا کنفرانس خبری خود را در روز یکشنبه و مایکروسافت، یوبیسافت و سونی در روز دوشنبه و در آخر نینتندو در سه‌شنبه کنفرانس‌های خود را برگزار کردند. احتمال می‌رود سال آینده طی رونمایی از تقویم کنفرانس‌های E3، کنفرانس خبری برادران وارنر را نیز ببینیم.

منبع: GameSpot


پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2021، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی


تهیه شده در زومجی