نویسنده: سعید نیکبخت
// چهار شنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۵

اطلاعات و تصاویر جامعی از بسته‌ی الحاقی Destiny: House of Wolves فاش شد

یکی از کاربران بازی Destiny طی روزهای اخیر دست به کار بزرگی زده و اطلاعات و تصاویر جامعی را از بسته‌ی الحاقی House of Wolves فاش کرده است. با زومجی و اطلاعاتی از محتویات این بسته همراه باشید.
از طریق یک روش ناشناخته، یکی از کاربران ژاپنی بازی Destiny اطلاعات زیادی را از بسته‌ی الحاقی House of Wolves بدست آورده و تمام آن‌ها را با طرفداران این بازی به اشتراک گذاشته است. اطلاعات اصلی فاش شده خبر از ماموریت، سلاح، تجهیزات و تاریخ انتشار این بسته‌ی الحاقی را می‌دهد. دیوید داگه، مدیر ارتباطات استودیوی بانجی صحت این تصاویر و اطلاعات را تایید کرده، اما در ادامه اعلام کرد احتمال تغییر برخی از خصوصیات بازی که در تصاویر لیک شده قابل تماشا است تا زمان انتشار این بسته وجود دارد. براساس اطلاعات بدست آمده، بسته‌ی الحاقی Destiny: House of Wolves در تاریخ ۱۹ می (بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. باتوجه به تصویری که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید، ماموریت شما یافتن خائنی است که با خون خود باعث آزادی ملکه‌ی نژاد Fallen شده است. با انجام این کار، ملکه با جوایز خود پاداش این کار شما را می‌دهد. Destiny House of Wolves (2) محتویات دیگر بسته‌ی الحاقی House of Wolves شامل: یک Raid  و Strike جدید سه نقشه‌ی جدید برای بخش چندنفره صدها سلاح، زره و تجهیزات جدید به لطف این کاربر ژاپنی و تصاویر فاش شده، ظاهرا ماموریت‌های داستانی بازی شما را به قمر ماه می‌برد: Destiny House of Wolves (1) مدیر ارتباطات بانجی در توضیحات کامل خود مبنی بر این اطلاعات لیک شده گفت:
می‌دانم که تا مدت‌ها تمام تمرکز شما روی این اطلاعات است. اما در حین لذت‌بردن از صحبت‌های خود با دوستان چند نکته‌ی مهم را به خاطر بسپارید: ۱- جدا از یک اسم خالی، بانجی هنوز از بسته‌ی الحاقی House of Wolves رونمایی نکرده است. بنابراین احتمال تغییریافتن همه چیز وجود دارد. ما در استودیو تیمی داریم که در اتاق مخصوص خود روی چیزهای هیجان‌انگیز کار می‌کنند و به همین دلیل در زمان عرضه این بسته‌ی الحاقی سورپرایزهای ویژه‌ای را برای شما داریم. ۲- ما حق داریم همین لحظه تمام تصاویر فاش شده که آیتم‌های بازی را نشان می‌دهند را تغییر دهیم. این آیتم‌ها برای ذخیره‌ی فضای دیسک سخت شما برای انتشار بروزرسانی‌های کوچک‌تر در داخل بازی اصلی قرار داده شده است. شما قبل از انتشار این آیتم‌ها تمام آن‌ها را دانلود کردید. ۳- تمام خصوصیات آیتم‌ها که در تصاویر قرار دارد برای ماه‌های قبل است.
در انتها داگ صحبت‌های خود را با این جمله به پایان رساند:
درخواست ما از شما این است که ذهن خود را برای تغییر همه چیز باز بگذارید. چیزهایی که مشاهده می‌کنید برای ماه‌ها قبل است و ترجیحا در زمان عرضه‌ی House of Wolves به این شکل نخواهند بود.
در انتها با یکدیگر نگاهی عمیق به تصاویر لیک شده از بسته‌ی الحاقی Destiny: House of Wolves می‌اندازیم: تجهیزات جدید کلاس وارلاکتجهیزات جدید کلاس هانترتجهیزات جدید کلاس تایتانتوضیحاتی در رابطه با ماموریت‌هاسلاح‌های جدیدتصاویری از ماموریت Strikeمنبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده