// پنجشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۹

جزییات جدیدی از دشمنان بازی Days Gone ارائه شد

Days Gone، بازی جدید استودیو بند، یکی از سورپرایز‌های نمایشگاه E3 2016 بود. حال اعلام شده که دشمنان این بازی «Freakers» نام دارند و زامبی نیستند، بلکه موجوداتی زنده هستند که برای بقا تلاش می‌کنند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

بدون شک یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2016 معرفی بازی جدید استودیو بند (Bend Studio) با نام Days Gone بود. یک بازی آخرالزمانی که در ساخت آن از بازی موفق The Last of Us الهام گرفته شده و همین امر هم اشتیاق برای تجربه این بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 را بیشتر می‌کند. اخیرا درن یاگر، سازنده بازی در استودیو بند، طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که طرفداران به این زودی‌ها قادر به تجربه این بازی نخواهند بود. چرا که Days Gone هنوز در مراحل اولیه ساخت است.

با این حال در پاسخ به این سوال که آیا سازندگان نامی برای موجودات زامبی‌مانند درون بازی انتخاب کرده‌اند یا خیر، ران آلن، یکی دیگر از سازندگان بازی، گفت:

این دشمنان در اصل موجوداتی زنده هستند و Freakers نام دارند. داستان بازی دو سال پس از شیوع یک بیماری همه‌گیر روایت می‌شود؛ بیماری که باعث مرگ تعداد زیادی از انسان‌ها شده و بسیاری از آن‌ها را هم به این موجودات تبدیل کرده است. با این حال Freakers‌ها هنوز هم زنده هستند و هرکاری که برای زنده ماندن نیاز باشد را انجام می‌دهند. برای مثال ممکن است وارد منطقه‌ای شوید و ببینید که یکی از آن‌ها در حال خوردن آب از یک چشمه است. آن‌ها هم مانند انسان‌ها برای بقا تلاش می‌کنند.

به هر حال مشخص است که Freakers‌ها هم مانند «Clickers‌»های بازی The Last of Us با زامبی‌های معمولی تفاوت دارند.

منبع: Gamepur


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده