// چهار شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱

شوهی یوشیدا: The Last Guardian انتظارات طرفداران را برآورده خواهد کرد

شوهی یوشیدا، رئیس استودیوهای جهانی بخش سرگرمی‌های کامپیوتری سونی، در جدیدترین مصاحبه خود اذعان کرده است که بازی The Last Guardian، با وجود سال‌ها انتظار برای انتشار آن، طرفداران خود را ناامید نخواهد کرد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

The Last Guardian، جدیدترین ساخته استودیوی تیم ایکو (Team Ico) که اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای کنسول پلی‌استیشن 3 معرفی شد، اکنون پس از سال‌ها انتظار برای انتشارش و چندین بار برچیده شدن نام تجاری آن و تاخیرات پی در پی در روند عرضه، بالاخره به‌صورت جدی شاهد عرضه این اثر متمایز در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۶ (۴ آبان ۱۳۹۵) برای کنسول پلی‌استیشن 4 خواهیم بود. سونی که در کنفرانس سرتاسر هیجان خود در E3 2016 از تاریخ نهایی انتشار The Last Guardian رونمایی کرد، هم‌اینک در حال فراهم کردم بستر لازم در جهت آغاز تبلیغات گسترده برای بازی است؛ در همین راستا شوهی یوشیدا، چهره محبوب بخش پلی‌استیشن کمپانی سونی، برای اطمینان دادن به طرفداران بازی از کیفیت محتوای محصول نهایی، گفته است که به نظر وی The Last Guardian امیدهای طرفداران را نقش بر آب نخواهد کرد؛ چراکه فرایند نه ساله ساخت این اثر، خواه ناخواه منجر به ایجاد توقعات گسترده از آن در بالاترین سطوح شده است:

من برای بازی نگران نیستم و به تیم سازنده اطمینان و اعتماد کامل دارم. ما همه برای تجربه این بازی هیجان‌زده هستیم، دیگر وقتش بود که منتشر شود.

یوشیدا افزود:

افراد زیادی منتظر بازی هستند. امیدوارم که بازیکنان از محصول نهایی لذت ببرند.

یوشیدا در پاسخ به پرسشی با این موضوع که آیا سونی هیچ‌گاه تصمیم به لغو کامل بازی به علت چرخه پرفراز و نشیب توسعه آن گرفت یا نه، این‌گونه گفت:

بازی همواره در دست توسعه بود، اما هنگامی که ما تصمیم گرفتیم تا پلتفرم مقصد آن را از پلی‌استیشن 3 به پلی‌استیشن 4 تغییر دهیم، چرخه توسعه بیش از پیش طولانی شد. سازه اصلی بازی باید از بنیان پی‌ریزی می‌شد و این مسئله خود تاثیر به‌سزایی در تکمیل پروژه داشت.

وی در ادامه صحبت‌های خود به نمایش‌های The Last Guardian در رویدادهای مهم صنعت بازی‌‌های ویدیویی در طول یک سال گذشته پرداخت و توضیح داد چرا در تریلرهای به‌نمایش درآمده از بازی سرنخ‌های چندانی از داستان آن به بینندگان داده نشد:

تیم سازنده شور و شوق فراوانی برای نمایش دادن بخش‌هایی از آخرین محصول خود دارد، اما ما نمی‌خواهیم که داستان بازی فاش شود. ما می‌خواهیم که مردم نهایت لذت را از آن ببرند [و خودشان داستان آن را کشف کنند].

در پایان شما می‌توانید که جدیدترین تریلر The Last Guardian را که مربوط به کنفرانس سونی در E3 2016 است، تماشا کنید:

دانلود با کیفیت 360p | دانلود با کیفیت HD 720p

نظر شما در رابطه با گفته‌های یوشیدا چیست؟ آیا بازی نهایی در سطح توقعات و انتظارات خواهد بود؟

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده