// یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۲

فروش تابستانه استیم از سوم تیر ماه آغاز می شود

با اتمام نمایشگاه E3 2016، اگر بدنبال چند بازی جدید اوریجینال برای رفع عطش انتظار طولانی بازی‌های آینده هستید، اکنون فرصت مناسبی برای خریداری چند بازی -با تخفیف- از فروشگاه استیم است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

طبق اعلام پی‌پال برروی توئیتر رسمی کمپانی، فروش تابستانه استیم از ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶ (۳ تیر۱۳۹۵) آغاز می‌شود. این تاریخ با جزئیات لو رفته در ماه گذشته در وب‌سایت ردیت هماهنگی دارد. با این حساب، سریال لو رفتن دقیق تاریخ رویداد‌های استیم برروی صفحه‌ی ردیت MrFreemanBBQ به قوت خود ادامه دارد. این کاربردر پائیز سال گذشته نیز تاریخ دقیق آغاز فروش پائیزی استیم را فاش کرده بود.

به گزارش منبع، فروش تابستانه استیم از روز ۲۳ ژوئن (۳ تیر) ساعت ۲۱:۴۵ به وقت ایران آغاز و تا روز ۴ جولای (۱۴ تیر) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران ادامه خواهد داشت. به این ترتیب، روز پایان فروش تابستانه استیم با روز استقلال ایالات متحده مصادف شده است.

فروش تابستانه سال گذشته در تاریخ مابین ۱۱ تا ۲۱ ژوئن (۲۲ خرداد تا ۱ تیر) آغاز و پایان یافته بود. ولو برای جذابیت هرچه بیشتر فروش تابستانه یک بازی کلیکی اضافه را با نام Monster منتشر کرده بود. در این بازی،‌ بازیکنان با همکاری یکدیگر هیولاها را با کلیک برروی آنها از بین می‌بردند تا در نتیجه با شرکت هرچه بیشتر بازیکنان برخی از کارت‌های تجاری استیم جهت ارائه تخفیفات بیشتر برای همگان، آزاد شود. در حال حاضر مشخص نیست که ولو چه برنامه تازه‌ای را برای ارائه نسخه‌ای مشابه از رویداد Steam Monster Summer را داشته باشد.

با انتشار جزئیات تازه ما آن را در زومجی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: Gamespot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده