نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۲۲

تصاویر و اطلاعات جدید بازی Rise of the Tomb Raider خبر از یک بازی هیجان‌انگیز می‌دهد

مجله‌ی گیم‌اینفورمر دقایقی پیش اطلاعات و تصاویر جدیدی را از بازی Rise of the Tomb Raider، رقیب مستقیم بازی Uncharted 4: A Thief's End منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن‌ها بپردازید. با زومجی همراه باشید.
براساس اطلاعات بدست آمده، وقایع Rise of the Tomb Raider،   لارا را  برای شکار راز فناناپذیری به سیبری می‌برد. در این نسخه دشمنان اصلی شما جامعه‌ای مخفی هستند که از زمان وقایع نسخه‌ی قبلی در سایه مخفی شدند. در این بازی کاربران با لارا به ابزار‌های جدید و پازل‌های بزرگ‌تر دسترسی پیدا خواهند کرد. باتوجه تصویری که در ادامه می‌توانید مشاهده می‌کنید، یکی از این ابزارها چکش صخره‌نوردی دوم لارا است که احتمالا برای بالا رفتن از ارتفاعات بلندتر از آن استفاده می‌کند.
به نظر لارا در این نسخه باید با مشکلات بیشتری دست و پنج نرم کند... به نظر لارا در این نسخه باید با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم کند...
دَرِل گَلَگِر، مدیر استودیوی کریستال داینامیک در رابطه با این بازی گفت:
Rise of the Tomb Raider مثل نسخه‌ی قبلی یک بازی جاه‌طلبانه است و هدف اصلی ما اجرای عملکرد بهتر نسبت به نسخه‌ی قبلی است.
پس از انتشار شماره‌ی جدید مجله‌ی گیم‌اینفورمر، مثل بازی Uncharted 4: A Thiefs End می‌توانید منتظر انتشار سیل عظیمی اطلاعات از بازی Rise of the Tomb Raider باشید. در انتها می‌توانید سومین تصویر منتشر شده از بازی Rise of the Tomb Raider را مشاهده و اواخر سال ۲۰۱۵ منتظر تجربه‌ی ماجراجویی‌های جدید لارا در یخبندان‌های سیبری باشید:
آماده‌ی کمک به شکارچی مقبره برای یافت راز فناناپذیری هستید؟ آماده‌ی کمک به شکارچی مقبره برای یافتن راز فناناپذیری هستید؟
منبع: Videogamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده