// جمعه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۸

خرید‌های درون برنامه‌ای به بازی Battleborn اضافه شدند

کمپانی توکی گیمز اعلام کرد که خرید‌های درون برنامه‌ای از دیروز (۲۷ خرداد) به بازی Battleborn اضافه شده‌اند و طرفداران می‌توانند با پرداخت پول، آیتم‌هایی مثل پوشش جدید یا حرکات نمایشی را خریداری کنند. با زومجی همراه باشید.

خرید‌های درون برنامه‌ای بخشی جدانشدنی از بازی‌های ویدیویی امروزی هستند و بازی Battleborn کمپانی توکی گیمز هم از این قاعده مستثنی نیست. کاربران این بازی از دیروز قادر هستند تا با پرداخت پول، در هر سه نسخه‌ی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی آن، آیتم‌هایی شامل پوشش و حرکات نمایشی (Taunt) را خریداری کنند. 2K Games اعلام کرده که این آیتم‌ها فقط جنبه‌ی ظاهری دارند و «هیچ» تاثیری در گیم‌پلی بازی نخواهند گذاشت.

پیش از اضافه شدن خرید‌های درون برنامه‌ای هم امکان آزاد کردن این آیتم‌ها با استفاده از امتیازات کسب شده‌ی درون بازی وجود داشت؛ ضمن اینکه DLC بعدی آیتم‌های مشابهی را به بازی اضافه خواهد کرد. سازندگان همچنین اعلام کردند که در آینده امکانات بیشتری به بازی افزوده خواهد شد که به موجب آن‌ها گیمر می‌تواند امتیاز تجربه (XP) یا پول بیشتری کسب کند. البته هنوز مشخص نیست که این امکانات چه زمانی به بازی راه پیدا می‌کنند. در ادامه می‌توانید قیمت خرید‌های درون برنامه‌ای بتلبورن را مشاهده کنید:

  • ۲۳۰ پلتینیوم به قیمت ۱/۹۹ دلار
  • ۷۰۰ پلتینیوم به قیمت ۴/۹۹ دلار
  • ۱۶۲۵ پلتینیوم به قیمت ۹/۹۹ دلار
  • ۳۵۰۰ پلتینیوم به قیمت ۱۹/۹۹ دلار
  • ۹۳۰۰ پلتینیوم به قیمت ۴۹/۹۹ دلار

قیمت خرید هر یک از پوشش‌های شخصیت‌ها (Skin) در بازی ۴۲۰ پلتینیوم و قیمت هر یک از حرکات نمایشی هم ۲۳۰ پلتینیوم است. همچنین آیتم‌های پوشش برای هر ۲۶ شخصیت بازی در دسترس خواهد بود؛ درحالی که حرکات نمایشی فعلا فقط به شخصیت‌های Ghalt ،Oscar Mike ،Benedict ،Shayne & Aurox ،El Dragon ،Whiskey Foxtrot ،Kleese و Alani محدود خواهند بود.

Battleborn که توسط استودیو گیرباکس سافت‌ور ساخته شده، نتوانست به یک بازی بسیار عالی تبدیل شود و محسن وزیری هم در نقد خود به آن نمره‌ی ۶/۵ داد که می‌توانید در دو قالب متنی و ویدیویی این نقد و بررسی را مطالعه و تماشا کنید.

منبع: GameSpot

 


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده