// پنجشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲

قیمت بازی های Battlefield 4 و Battlefield Hardline به ۵ دلار کاهش یافتند

یکی از شیرین‌ترین رخدادهای دنیای بازی‌های ویدیویی، تخفیف خوردن بازی‌هاست. این بار نیز دو بازی Battlefield 4 و Battlefield Hardline شامل تخفیفی عالی شده‌اند و می‌توان تا روز دوشنبه این بازی‌هارا به قیمت تنها ۵ دلار خریداری کرد. با زومجی همراه باشید.

کمپانی محبوب دایس که در حال ساخت بازی مورد انتظار Battlefield 1 است، در اقدامی کاربر پسند، برخی از بازی‌های خود را شامل تخفیف بسیار خوبی کرده که دو بازی Battlefield 4 و Battlefield Hardline نیز جرو آنها هستند. این کمپانی که پیش از این بسته‌های الحاقی و افزایشی بسیاری برای این دو بازی ساخته بود، اینبار تصمیم گرفته که قیمت خود این دو محصول را به شکل چشمگیری کاهش دهد. بطوری که شما می‌توانید هر یک از آنها را به قیمت ۵ دلار خریداری کنید. این تخفیف فوق‌العاده برای کاربران رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن 3 و 4، ایکس‌باکس وان برقرار است و همانطور که می‌بینید نام کنسول ایکس‌باکس 360 در این بین دیده نمی‌شود.

این تخفیف تا روز دوشنبه‌ی پیش‌رو برقرار خواهد بود. Dice همچنین اعلام کرده که بسته‌‌های الحاقی رایگان بیشتری برای این دو بازی در راه است که بزودی منتشر خواهند شد تا حسابی کاربران را پیش از انتشار Battlefield 1 در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۵ (۲۱ اکتبر ۲۰۱۶) از مجموعه‌ی بتلفیلد سیراب کند.

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده