نویسنده: deleted account
// دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶

نویسنده Fallout: New Vegas بر روی نسخه جدید Prey کار می کند [E3 2016]

صبح امروز در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی بتسدا در E3 2016، رسما از نسخه جدید بازی Prey پرده‌برداری شد. حال به تازگی اعلام شده است که کریس اَوِلون در حال کار بر روی این بازی است. با زومجی و جزییات خبر همراه شوید.

کنفرانس بتسدا با سورپرایز جذابی همراه بود. سورپرایزی که به معرفی نسخه جدید بازی Prey پرداخت و بسیاری‌ از طرفداران را خوشحال کرد. ساعاتی پیش توسعه‌دهنده این بازی رسما اعلام کرد که کریس اولون (Chris Avellone)، بنیان‌گذار آبسیدین اینترتینمنت و از مدیران نوآوری این کمپانی، هم‌اکنون در حال کار بر روی بازی جدید بتسدا سافت‌ورکس و استودیو آرکین، یعنی نسخه جدید Prey، است.

سال گذشته کریس اولون رسما اعلام کرد که از آبسیدین اینترتینمنت خارج شده است. وقتی از او درمورد علت خروجش پرسیدند، او در جواب گفت که برای کار بر روی پروژه‌های جدید از این کمپانی خارج شده است. خودِ اولون امروز بر روی صفحه رسمی خود در توییتر، کار کردن بر روی بازی Prey را تایید کرد. البته تا این لحظه مشخص نشده است که او دقیقا چه نقشی در ساخت بازی Prey دارد.

اولون قبل از ورود به کمپانی اینترپلی در سال ۱۹۹۵، حرفه‌ی خود را با نویسندگی بازی‌های نقش‌آفرینی آغاز کرد. در اینترپلی، او بر روی بازی‌هایی همچون Fallout 2 و Planescape: Torment و Baldur's Gate: Dark Alliance و Icewind Dale کار کرد. او پس از بنیان‌گذاری آبسیدین اینترتینمنت، با همکاری اینکسایل اینترتینمنت بر روی بازی‌های Fallout: New Vegas و Pillars of Eternity و Wasteland 2  و Torment: Tides of Numenera کار کرد.

مدتی پس  از شایعه ساخته شدن نسخه جدید بازی Prey، سرانجام صبح امروز بتسدا در جریان برگزاری E3 2016 رسما ساخت نسخه جدید را تایید کرد و به شایعات پایان داد. در تریلر منتشر شده از بازی یکی از شخصیت‌های مردِ بازی نمایش داده می‌شود که در حال مبارزه با یکسری هیولاهای سایه مانند و مرموز است و همچنین با یک نسخه‌ی دیگر از خود نیز روبه‌رو می‌شود! جالب است بدانید که یک بازی با نام Prey 2 ابتدا در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط کمپانی Human Head معرفی شده بود، اما بعد از گذشت یک سال و برداشته شدن ناگهانی آن از روی وب‌سایت کمپانی بتسدا، تعجب همگان را به دنبال داشت تا اینکه لغو شدن آن توسط Bethesda اعلام شد.

بتسدا در توضیحات رسمی نسخه جدید Prey گفت:

در بازی Prey، وقتی که از خواب بر می‌خیزید خود را در Talos I می‌بینید؛ Talos I یک ایستگاه فضایی است که وقایع آن در سال ۲۰۳۲ به‌وقوع می‌پیوندد. شما در این بازی به نحوی موضوع کلیدیِ یک آزمایش بسیار مهم هستید که قرار است برای همیشه نسل بشریت را تغییر دهد. در جریان انجام این آزمایش، یک اشتباه وحشتناک رخ می‌دهد و آزمایش شکست می‌خورد. ایستگاه فضایی‌ای که در آن بودید توسط بیگانگان تسخیر می‌شود و همین موضوع شما را وارد رازهای تاریک ایستگاه فضایی Talos I و گذشته خودتان می‌کند. شما باید با استفاده از ابزار، عقل خودتان، سلاح‌های دمِ دست و توانایی ذهنی که دارید، برای بقا تلاش کنید.

نظر شما در این‌‌مورد چیست؟

برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه، به صفحه اختصاصی نمایشگاه E3 2016 مراجعه کنید.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده