// شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۳

بتای عمومی Halo Wars 2 در تاریخ ۲۴ خرداد آغاز می شود

مایکروسافت قصد دارد تا با ارائه بتای عمومی بازی Halo Wars 2، به طرفداران مجموعه Halo فرصت تجربه این بازی را از تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد) تا ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد)‌ برروی ایکس‌باکس وان بدهد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

با استناد به لیست منتشر شده برروی فروشگاه ایکس‌باکس، 343 اینداستریز (343 Industries) و کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) قصد دارند با همراهی مایکروسافت بتای عمومی بازی استراتژی Halo Wars 2 را از دو روز آینده و در تاریخ ۲۴ خرداد آغاز کنند.

با توجه به یادداشت منتشر شده برروی فروشگاه ایکس‌باکس، این بتا ۱۳ گیگابایت بوده و تا ۶ بازیکن را در حالت چندنفره آزمایشی پشتیبانی می‌کند. انتظار داریم تا جزئیات بیشتری را در روز دوشنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 2016 دریافت کنیم.

Halo Wars 2، دنباله Halo Wars، بازی استراتژی Real-time استودیو انسمبل (Ensemble Studios) نخستین بار سال گذشته در جریان نمایشگاه گیمزکام رونمایی شد. این دنباله در تاریخ سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی ویندوز 10 و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. مایکروسافت مدتی قبل بازی Halo Wars را برای قابلیت Backward Compatibility کنسول ایکس‌باکس وان منتشر کرده بود.

در حال حاضر می‌توانید چندی از تصاویر منتشر شده از Halo Wars 2 را که در وب‌سایت اجتماعی ردیت در اوایل امروز منتشر شده مشاهده کنید:

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده