// شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۶

بازی رایگان WildStar بر روی استیم منتشر شد

اگر از مشترکین استیم هستید، از این هفته می‌توانید یک بازی رایگان (Free-to-Play) در سبک چندنفره آنلاین کلان (MMO) به نام WildStar را روی پلتفرم کمپانی ولو تجربه کنید. با زومجی و ادامه خبر همراه باشید.

چندی‌پیش استیم از بازی WildStar رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) برای پلتفرم پی‌سی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. استودیو کارباین (Carbine Studios)، به سختی تلاش کرد تا خیلی زود بازی WildStar را در استیم عرضه کند و موفق به این‌ کار هم شد. با اینکه این بازی رایگان است، اما طبیعتا مثل اکثر این دسته بازی‌ها در استیم، این اثر هم از قابلیت خرید درون برنامه‌ای بهره‌مند است. شما با خریدهای درون برنامه‌ای بازی‌های رایگان می‌توانید به برخی از آیتم‌های بازی و امتیازهای مخصوص با پول واقعی دست پیدا کنید و سطح خود را تا حدودی بالا ببرید.

نسخه استیم بازی WildStar شامل تمامی محتوا این اثر از جمله بروزرسانی Destination Arcterra خواهد بود. آخرین بروزرسانی این بازی موارد مختلفی از جمله یک زمین جدید را به همراه دارد.

استودیو کارباین، در ماه مارس (اسفند) با اخراج برخی از کارمندانش مواجه شد و درنتیجه این امر موجب شد تا ساخت نسخه چینی بازی WildStar لغو شود. در پی همین امر، این استودیو بیشتر تمرکز خود را روی بازار غرب گذاشت.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده