نویسنده: میثم علی حسنی
// پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳

مسابقات Major مانیل بازی Dota 2: گزارش روز سوم مرحله حذفی

حذف تیم‌های Digital Chaos و Empire به همراه سقوط نمایندگان منطقه آسیای شرقی به جدول بازنده‌ها مهمترین اتفاقات روز سوم مسابقات Major مانیل بازی Dota 2 بود. با زومجی و گزارش این روز همراه باشید.

در روز سوم مسابقات Major مانیل دو تیم دیگر با شکست در مقابل رقیبان خود راهی خانه شدند و فینالیست‌های جدول برنده‌ها نیز مشخص شد. نتایج این روز به شرح زیر است:

VG.R-VS-DC-major-day-1-Dota-2-Zoomg

در اولین دیدار جذاب و دیدنی روز سوم تیم‌های Digital Chaos و Vici Gaming.Reborn با هم روبرو شدند که در پایان تیم چینی توانست حریف خود را شکست دهد. فاتح مسابقه اول تیم DC بود؛ اما در دو بازی بعدی این VG.R بود که توانست نتیجه را به نفع خود برگرداند و به مرحله بعد صعود کند. در دیدار دوم تیم DC پیک‌های خوبی انجام نداد و فقط توانست دو بار موفق به کشتن هیروهای دشمن شود تا خیلی سریع و با فاصله زیاد بازی دوم را واگذار کند‌. رقابت نهایی بین دو تیم نیز با درخشش END و بازی زیبا او با هیرو Terrorblade به نفع VG.R خاتمه یافت تا DC به عنوان آخرین نمانیده منطقه آمریکا مسابقات را ترک کند.

LGD-VS-Empire-major-day-1-Dota-2-Zoomg

آخرین رقابت جدول بازنده‌ها که مشخص می‌کرد چه تیمی همراه با تیم‌های Alliance ،DC و Complexity در جایگاه مشترک ۸ تا ۱۲ قرار خواهد گرفت بین تیم‌های LGD و Empire برگزار شد تا یکی دیگر از نمایندگان منطقه اروپا از دور مسابقات کنار رود. در این مسابقه LGD عملکرد بسیار بهتری از خود نشان داد و دیدار اول با درخشش Maybe به پایان رسید. امروز کاملا مشخص بود که Scandel بازیکن Mid تیم Empire روز خوبی را سپری نکرده و در بازی دوم نیز Maybe توانست با عملکردی ستودنی باز هم برتری را از آن LGD کند تا Empire با کسب ۱۰۵ هزار دلار جایزه به خانه برگردد.

O-VS-MVP-major-day-1-Dota-2-Zoomg

دیدارهای نیمه نهایی جدول برنده‌ها برای مشخص شدن فینالیست‌های آن مسلما مورد انتظارترین بازی‌های روز سوم مسابقات بود‌که در اولین رقابت OG و MVP به مصاف هم رفتند.هر دو تیم باید برای صعود به فینال با تمام قوا ظاهر می‌شدند و در پایان Miracle و همراهانش نشان دادند که برتری فوق العاده‌ای نسبت به حریف کره‌ای خود دارند. بازی اول با هماهنگی عالی بازیکنان OG به نفع این تیم به پایان رسید و مبارزه دوم نیز مکان حکم‌فرمایی بی چون و چرای OG بود چرا که تیم MVP حتی نتوانست در مدت ۲۶ دقیقه بازی یکبار موفق به کشتن بازیکنان حریف شود تا حاضران در سالن بی امان Miracle و همراهانش را به پاس این هماهنگی عالی و زیبا تشویق کنند.

Newbee-VS-Fnatic-major-day-1-Dota-2-Zoomg

بازی پایانی روز سوم را تیم‌های Fnatic و Newbee برگزار کردند. Chuan و همراهانش تیم شکست ناپذیر تورنمنت‌های Dota 2 به شمار می‌رفتند و نزدیک به یک ماهی می‌شود که در هیچ تورنمنتی شکست نخورده‌اند. در دیدار اول Hao با هیرو Weaver یک نمایش خیره کننده را از اجرا کرد به نحوی که شاهد هیچ درگیری واقعی در این مسابقه نبودیم و در بیشتر لحظات بازیکنان Fnatic توسط او غافلگیر و کشته می‌شدند. در مسابقه دوم تقریبا همه چیز متعادل بود تا اینکه در یک مبارزه بازیکنان Fnatic باز هم غافلگیر شدند و با توجه به نداشتن Buyback خیلی سریع تیم Newbee تاورهای آن‌ها را از بین برد تا Mushi و همراهانش به جدول بازنده‌ها سقوط کنند.

مطالب مرتبط

جمع بندی روز سوم:

بعد از پایان بازی‌های امروز جدول رقابت‌ها به شرح زیر است:

day-3-bracket-manila-major-Dota-2-Zoomg

فردا دو تیم فینالیست جدول برنده‌ها استراحت خواهند داشت و تیم‌های حاضر در جدول بازنده‌ها با هم دیدار خواهند کرد. زمان مسابقات فردا را با هم مرور می‌کنیم:

Na'Vi VS Liquid: ساعت ۶:۳۰ به وقت تهران

LGD VS VG.R: ساعت ۹:۵۰ به وقت تهران

بازی سوم بین برنده دیدار Liquid  و Na'Vi با Fnatic: ساعت ۱۳:۱۰ به وقت تهران

امروز نیز دو تیم دیگر یعنی Digital Chaos و Empire از دور رقابت‌ها کنار رفتند و ۱۰۵ هزار دلار جایزه را کسب کردند.

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده