نویسنده: محسن بیگی نیا
// پنجشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۴

یکشنبه آینده از فصل سوم بازی The Walking Dead رونمایی خواهد شد

استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) قصد دارد هفته‌ی آینده با همکاری وبسایت IGN اطلاعات بیشتری را در ارتباط با فصل سوم سری بازی The Walking Dead در اختیار طرفداران این سری قرار دهد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

فصل بعدی سری بازی The Walking Dead، در ادامه‌ی سال جاری عرضه خواهد شد. آن دسته از طرفداران که دوست دارند بخش‌های کوتاهی از فصل سوم بازی را ببینند می‌توانند یکشنبه هفته‌ی آینده اطلاعات بیشتری را از این بازی بدست آورند. وبسایت IGN یکشنبه هفته‌ی آینده (۱۲ ژوئن یا ۲۳ خرداد) از فصل سوم سری بازی تحسین شده‌ی «مردگان متحرک» ساخته‌ی استودیوی تل‌تیل رونمایی خواهد کرد. تل‌تیل قول داده است که فصل سوم یک «نقطه‌ی ورود برجسته» برای سری و علاوه بر آن «ادامه‌ای بر حماسه‌ی آغاز شده توسط لی و کلمنتاین» از فصل اول سری خواهد بود.

رابرت کرکمن، خالق سری The Walking Dead، اوایل امسال گفته بود که سری سوم به «بررسی وضعیت کلمنتاین» خواهد پرداخت در حالی که «به خط داستانی‌ که اکنون در کمیک‌ها روایت می‌شود نیز بسیار نزدیک خواهد شد.» جاب استافر، یکی از اعضای تل‌تیل گیمز نیز در همین هفته اعلام کرد که فصل سوم مجموعه در پاییز عرضه خواهد شد.

فصل دوم The Walking Dead در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید و سری کوتاه که روی داستان «میشون» تمرکز داشت نیز در ابتدای سال جاری عرضه شد. همچنین استودیوی تل‌تیل قصد دارد از سری بازی Batman در E3 2016 رونمایی کند. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص فصل سوم The Walking Dead با زومجی همراه باشید.

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده