// سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵

تصاویر مفهومی Battlefield 1 فوق‌ العاده هستند

آخرین دست‌پخت استودیو دایس، یعنی Battlefield 1، توانسته طرفداران بسیاری را چشم‌انتظار هرگونه خبر یا جزییاتی نگه دارد. در تازه‌ترین اخبار این بازی، تعدادی عکس هنری (Concept Art) بسیار زیبا از آن منتشر شده که پیشنهاد می‌کنیم همراه با زومجی آنها را مشاهده کنید.

بازی اکشن اول‌شخص Battlefield، محصول در دست ساخت استودیوی محبوب Dice، توانسته بسیاری از طرفداران همیشه تشنه‌ی این سبک را منتظر نگه دارد. البته همانطور که پیش‌تر در زومجی خواندید، الکترونیک آرتز از این موضوع که ممکن است برخی مخاطبان جوان‌تر این بازی حتی از وجود جنگ جهانی اول اطلاع نداشته باشند، نگران است. ولی این مسائل دیگر اهمیت چندانی ندارند، چون موضوع بازی انتخاب و فرآیند ساخت آن مدت‌هاست که آغاز شده است. بهتر است به جای صحبت کردن در مورد این موضوعات، نگاهی به عکس‌های هنری فوق‌العاده‌ی این بازی بیندازیم که به خوبی حال و هوای جنگ جهانی اول و ترس و وحشت آن دوره را به تصویر کشیده‌اند. دوره‌ای که در آن خبری از تجهیزات پیشرفته‌ای مانند هواپیماهای بدون سرنشین نبوده است. این تصاویر را در زیر مشاهده می‌کنید:

پیش‌تر در زومجی خواندید که بازی Battlefield 1 از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی خواهد کرد و در مطلبی دیگر نیز دلایل کمپانی دایس برای انتخاب موضوع جنگ جهانی اول را برای این بازی مطالعه کردید. این بازی در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۵ (۲۱ اکتبر ۲۰۱۶) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده