نویسنده: آرش رستمی
// دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸

استودیو بانجی نشان تجاری Rise of Iron را ثبت کرد

بانجی نشان تجاری جدیدی را تحت عنوان Rise of Iron به ثبت رسانده که این اقدام، بخشی از شایعات موجود درباره‌ی محتوای دانلودی بعدی بازی Destiny را قوت می‌بخشد. با زومجی همراه باشید.

چندی پیش، پوستری با حال‌وهوای بازی Destiny در اینترنت پخش شد؛ با این ادعا که نام محتوای دانلودی بعدی این بازی در آن فاش شده است. اکنون باخبر شده‌ایم که استودیو Bungie نشانی تجاری را با عنوان Rise of Iron به ثبت رسانده است؛ یعنی همان نامی که در پوستر مذکور اعلام شده بود.

نشان تجاری فوق در ۳۱ ماه مه (۱۱ خرداد) در ایالات متحده به ثبت رسیده و ظاهراً در میان منابع خبری، وب‌سایت آی‌جی‌ان پیش از همه از وجود آن باخبر شده است. این نام تجاری علاوه بر بازی‌های رایانه‌ای، محصولات دیگری از جمله داستان‌های مصور، اسباب‌بازی‌ها و حتی لباس‌های ویژه‌ی هالووین را هم پوشش می‌دهد.

گفته می‌شود که بسته‌ی توسعه‌ی آینده‌ی دستینی شامل یک Raid جدید می‌شود و سلاح تازه‌ای را هم به بازیکنان معرفی خواهد کرد که احتمالاً نوعی پتک یا تبر خواهد بود. بانجی قرار است در ساعت ۱۰ صبح ۹ ژوئن به وقت پی‌تی (۹:۳۰ بعد از ظهر ۲۰ خرداد) محتوایی را در رابطه با بازی Destiny استریم کند. احتمالاً در این برنامه که مستقیماً از کانال بانجی در وب‌سایت توییچ پخش می‌شود، نظاره‌گر رونمایی رسمی از Rise of Iron خواهیم بود. پیش‌تر در زومجی به اطلاع‌تان رساندیم که Destiny 2 قرار است در سال آینده‌ی میلادی منتشر شود.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده