نویسنده: نيما ارضی
// پنجشنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

بازی PES 2017 تا چند روز دیگر رونمایی خواهد شد

کمپانی Konami توضیحات مختصری در رابطه با بازی PES 2017 ارائه کرده است، که بر اساس آن در ماه جاری میلادی شاهد رونمایی این بازی خواهیم بود. با ما در زومجی همراه باشید.

بازی PES 2017 نیز مانند نسخه قبلی به وسیله موتور گرافیکی FOX ساخته شده است، اما در این بازی تغییرات جریان بازی را بهتر احساس خواهید کرد. این امکان به لطف سیستم جدید پاس دادن و غیر قابل پیش‌بینی بودن حرکت توپ میسر شده است. همچنین بهبودهای بزرگی در بخش بصری از جمله نورپردازی، تماشاگران، ورزشگاه‌ها و مدل بازیکنان اتفاق افتاده است. انیمیشن‌های جدیدی نیز به این بازی اضافه خواهند شد که به واقعی‌تر شدن آن کمک می‌کنند.

این بازی در اواخر ماه جاری میلادی (چند روز آینده)، طی مسابقات نهایی لیگ جهانی PES 2016 که در شهر میلان برگزار می شود، معرفی خواهد شد. توموتادا تاشیرو، مدیر کمپانی کونامی در این رابطه گفت:

ما قصد داریم بازی PES 2017 را با اتمام این فصل از لیگ PES و همزمان با فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا که یکی از بزرگترین مسابقات در سطح باشگاهی است، معرفی کنیم. ۳۲ نفر از برترین بازیکنان بازی PES در این مسابقات دورهم جمع خواهند شد و به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. در تاریخ ۲۷ و ۲۸ می (۷ و ۸ خرداد)  از بازی PES 2017 رونمایی خواهد شد که این مجموعه را به سطحی بالاتر خواهد برد.

کونامی جزییات کامل این بازی را ماه آینده در نمایشگاه E3 2016 اعلام می‌کند. به نظر شما آیا بازی PES 2017 طرفداران این مجموعه را راضی خواهد کرد؟

منبع: MCV UK


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده